Sportas

2019.11.29 12:01

Mo Farahas persigalvojo ir gins čempiono titulą olimpinėse žaidynėse

LRT.lt 2019.11.29 12:01

Keturis kartus olimpinis čempionas britas Mo Farahas startuos kitų metų Tokijo olimpinėse žaidynėse, kur gins 2016-aisiais iškovotą čempiono titulą 10 kilometrų distancijoje, praneša BBC.

36-erių atletas 2017-aisiais buvo nusprendęs baigti karjerą stadionų bėgimuose ir koncentruotis maratonininko karjerai, tačiau 2012-aisiais ir 2016-aisiais olimpinėse žaidynėse 5 ir 10 kilometrų distancijose triumfavęs bėgikas nusprendė grįžti ten, kur iškovojo daugiausiai pergalių.

„Kitais metais grįžtu į bėgimo taką ir pabandysiu savo laimę 10 kilometrų rungtyje, – atletas rašė socialiniuose tinkluose. – Tikiuosi, jog nepraradau savo greičio, tačiau sunkiai treniruosiuosi ir žiūrėsiu, ką galiu nuveikti. Esu tikrai laimingas“.

Šešis kartus pasaulio čempionu tapęs M. Farahas aukščiausio lygio čempionatuose maratono dar nebėgo ir neseniai minėjo, jog buvo „pasiilgęs“ dažnų varžybų, kurias suteikia jo ankstesnės rungtys.

Spalio mėnesį jis finišavo aštuntas Čikagos maratone, kur prieš metus triumfavo bėgdamas vos trečią kartą savo gyvenime.

„Buvo tikrai įdomu varžytis maratono varžybose pastaruosius porą metų. Laimėti Čikagos maratoną buvo puiku ir tai buvo puiki galimybė man mokytis“, – sakė bėgikas.

Verta paminėti, jog kelialapio į Tokiją M. Farahas dar neturi ir reikės jį iškovoti.