Sportas

2019.11.29 10:52

Pochettino atsisveikino su „Tottenham“: tikiu, mūsų keliai dar susikirs

LRT.lt2019.11.29 10:52

Praėjusią savaitę iš „Tottenham“ vyriausiojo trenerio pareigų atleistas buvęs komandos treneris Mauricio Pochettino pirmą kartą prabilo viešai.

Daugiau nei penkerius metus komandai vadovavęs argentinietis komandą paliko po to, kai jo ekipa sunkiai pradėjo sezoną Anglijoje bei prasidėjo kalbos apie tai, jog strategas prarado autoritetą komandos rūbinėje.

Pirmą kartą apie tai prabilęs treneris dėkojo šansą jam suteikusiems komandos vadovams bei teigė besitikįs, kad komandos ir jo keliai ateityje dar susikirs.

„Norėčiau padėkoti komandos vadovams Joe Lewisui ir Danieliui Levy už galimybę tapti „Tottenham Hotspur“ istorijos dalimi. Taip pat dėkoju visiems klube sutiktiems žmonėms, žaidėjams ir personalui, su kuriuo teko dirbti šiuo penkerius metus.

Norėčiau atskirai išskirti ir sirgalius, kurie šį klubą padaro tokį puikų su neįtikėtinu savo palaikymu.

Atidaviau viską, ką galėjau, jog pasiekčiau rezultatus, kurie man buvo iškelti klubo vadovų mūsų pirmame susitikime. Greta puikios sėkmės čia netrūko ir rimtų iššūkių.

Linkiu klubui sėkmės ateityje, esu tikras, kad mūsų keliai dar susikirs“, – laiške rašė Mauricio Pochettino.

Kaip galimos naujos trenerio karjeros stotelės yra įvardinami „Manchester United“ ir „Arsenal“ klubai Anglijoje, Vokietijos grandai Miuncheno „Bayern“, pranešama, jog galimybe prisivilioti strategą domisi ir „Barcelona“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.