Sportas

2019.11.27 23:23

Po paskutinių A lygos sezono rungtynių – neatsakytas Čeburino klausimas dėl ateities Marijampolėje

LRT.lt 2019.11.27 23:23

Prieš trejus vyriausiuoju Marijampolės „Sūduvos“ klubo treneriu tapęs kazachstanietis Vladimiras Čeburinas trečiadienį įvykusiame paskutiniame A lygos sezone susitikime su Vilniaus „Žalgiriu“ galimai paskutinį kartą vadavo marijampoliečiams. 

Nors V. Čeburinas po rezultatu 2:1 laimėtos akistatos prieš vilniečius oficialiai apie savo pasitraukimą iš pareigų nepaskelbė, specialisto žodžiai, išsakyti spaudos konferencijoje, užminė mįslę – ar „auksinės“ „Sūduvos“ eros vedlys liks Marijampolėje?

„Dabar grįšiu namo ir būtinai su šeima mes šį klausimą aptarsime. Šeima man labai svarbi, pati svarbiausia. Esu jai dėkingas dėl to, kad jie viską supranta. Aišku, mano tokia profesija. Mes – kaip kosmonautai... Ilgai namie nebūname. Mums reikia adrenalino, reikia pergalių, mums reikia dirbti. Ir dar kartą sakau: tai sunkus sprendimas, todėl šiuo metu negaliu atsakyti į šį klausimą. Neturiu galimybių, gal greitu metu viskas susidėlios“, – portale 15min.lt cituojamas V. Čeburinas.

Tris A lygos čempionų titulus su „Sūduva“ iškovojęs specialistas sėkmingai vadovavo komandai ir Europos taurės atrankos turnyruose, kuriuose Marijampolės ekipa triskart buvo per žingsnį nuo pagrindinio Europos taurės grupių etapo.

Kalbėdamas apie su „Sūduvos“ klubu nueitą kelią Europoje treneris palinkėjo, kad ateityje klubas įkeltų kojas į pagrindinį klubinio turnyro grupių etapą.

„Linkiu, kad „Sūduva“ per ateinančius metus tą žingsnį žengtų“, – portalas 15min.lt citavo V. Čeburiną.

Marijampolės klubas dar iki trečiadienį sužaistų rungtynių su vilniečiais jau buvo užsitikrinęs šalies čempionų titulą. Iš viso V. Čeburino auklėtiniai per sužaistas 33 rungtynes surinko 87 taškus ir 13 skirtumu aplenkė vicečempionu tapusį „Žalgirį“.