Naujienų srautas

Sportas2019.11.27 17:29

„Lietkabelio“ treneris Eglinskas: apie pavojingiausius „Ryto“ žaidėjus ir pamokas iš „Neptūno“

LRT.lt 2019.11.27 17:29

Keturias pergales iš eilės pasiekusi „Lietkabelio“ komanda ketvirtadienį pasitiks dar vieną rimtą iššūkį – į Panevėžį atvyksta Vilniaus „Ryto“ ekipa, kuri šiuo metu „Betsafe–LKL“ pirmenybėse rikiuojasi antroje vietoje, skelbiama pranešime spaudai.

Abi ekipos šias rungtynes pasitinka skirtingomis nuotaikomis, kadangi Nenado Čanako auklėtiniai 84:62 pranoko Utenos „Juventus“, o vilniečiai išvykoje 84:91 turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ pranašumą.

„Lietkabelio“ treneris-skautas Laimonas Eglinskas oficialiai klubo svetainei papasakojo, kurie „Ryto“ žaidėjai yra pavojingiausi ir ko panevėžiečiai turėtų pasimokyti iš sekmadienio „Neptūno“ pergalės prieš sostinės klubą.

– Kokį žaidimą propaguoja „Rytas“?

– Šiame sezone jie tikrai žaidžia banguotai. Būna, kad sužaidžia labai gerai, bet būna mačų, kur juos sunkiai galima atpažinti. Visumoje žaidžia tikrai neblogai, turi nemažai patirties. Žaidėjai žino savo vietas aikštelėje, neblogai išpildo trenerio sugalvotas puolimo schemas. Pavojinga komanda, kuri sezono pabaigoje tikrai bus geresnė nei yra dabar.

– Ar tik T.Holloway‘us ir F.Cruzas yra tie žaidėjai, ant kurių laikosi „Rytas“?

– Gynėjų grandyje – taip. Tai yra pagrindiniai žaidėjai, aplink kuriuos sukasi žaidimas puolime. „Ryto“ puolimo schemose ypatingai didelę reikšmę vaidina ir Cameronas Bairstow bei Eimantas Bendžius. Galima pastebėti, kad kai Bendžius sužaisdavo nerezultatyviai, tada ir „Rytas“ turėdavome daug problemų.

– LKL pirmenybėse „Ryto“ gretose sudėtinga nuspėti, kuris centras kuriame mače sužibės. Ar tai prideda netikėtumo faktoriaus?

– Labai sunku nuspėti, kuris iš trijų vidurio puolėjų iššaus, kadangi jie yra panašaus pajėgumo žaidėjai. Žinoma, kad iš jų trijų išskirčiau Echodą, kuris yra vienas stabiliausių ir geriausių. Taip pat gerą įspūdį palieka Blaževičius, kuris yra vienas iš ateities žaidėjų.

– Sekmadienį „Neptūnas“ pranoko „Rytą“. Ko „Lietkabelis“ galėtų pasimokyti iš klaipėdiečių?

– To, kad negalima sustoti ir reikia kovoti iki pat pabaigos. Rungtynių pradžia „Rytui“ buvo gera, bet „Neptūnas“ nenuleido rankų ir pasiekė pergalę. Mes irgi turime nežiūrėti į švieslentę ir kovoti visas 40 minučių.

– Ką „Lietkabelio“ komandai davė pastarosios pergalės?

– Kelios pergalės iš eilės tikrai pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis ir tikrai gerėja pats mikroklimatas. Žaidėjai vis geriau jaučia vienas kitą, pats bendravimas tampa kitoks. Pergalės tampa geru emociniu užtaisu visai komandai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi