Naujienų srautas

Sportas2019.11.27 15:19

Šaro galvos skausmas – Grigonis su komanda nevyksta į Berlyną

LRT.lt 2019.11.27 15:19

Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ laukia dar vienas iššūkis Eurolygoje. Šįkart Lietuvos čempionus tarp savų sienų sutiks Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu.

Kauniečiai stipriausiame žemyno turnyre patyrė jau 4 nesėkmes iš eilės ir todėl yra iškovoję tik 3 pergales per 10 turų.

Vokietijos komandos situacija turnyrinėje lentelėje identiška, tačiau problemos kitokios. Kai „Žalgiris“ gali labiausiai skųstis dėl vargų puolime, ALBA vargai – kitoje aikštės pusėje. Atakuodami varžovų krepšį berlyniečiai problemų neturi. Tą pastebėjo ir Kauno ekipos vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.

„Reikia, visų pirma, pradedant nuo puolimo nedaryti klaidų, kad jie negalėtų bėgti į greitą puolimą. Turime greitai atsirinkti žmones ir sustabdyti jų greitąjį puolimą“, - varžovų pagrindinę stiprybę įvardijo specialistas.

– Koks R. Giedraičio vaidmuo šio sezono ALBA komandoje?

Vėlgi, toks pat kaip ir visų – mesti tolimus metimus iš statinių situacijų, išnaudoti savo greitį. Rokas žaidžia savo krepšinį, kurį ir demonstravo visą laiką.

– KC Riversas dalyvavo savaitgalio rungtynėse ir dalyvavo treniruotėse. Kaip jam sekasi perkąsti komandos sistemą?

– Normaliai. Vis tiek jis yra veteranas, yra žmogus, kuris visko matęs – šilto ir šalto. Jam yra lengviau įeiti į sistemą. Aišku, jam dar reikia gerinti sportinę formą ir pasiekti Eurolygos lygį. Kaip bebūtų, greitų rezultatų iš jo ir nesitikime. Manau, kad jis padės.

– Kalbant apie M. Grigonį, ar yra kokių nors aiškumų dėl jo situacijos?

Marius nevažiuoja į Berlyną, o vėliau žiūrėsime dėl konkretesnės informacijos. Neturime nei terminų, nei kas jo laukia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi