Sportas

2019.11.27 09:54

Kai prie įvarčio prisideda net kamuolių berniukas – nuoširdi Jose Mourinho padėka už rezultatyvų perdavimą

LRT.lt2019.11.27 09:54

Londono „Tottenham Hotspur“ klubas su nauju treneriu Jose Mourinho iškovojo antrąją iš eilės pergalę, kuri „pentinams“ užtikrino vietą Čempionų lygos atkrintamosiose. Įdomu, kad prie pergalės šį kartą prisidėjo net ir kamuolius iš užribio padavinėjantis berniukas.

Rungtynėse Londone su Pirėjo „Olympiakos“ klubu „Tottenham“ praleido du greitus įvarčius, tačiau galiausiai iškovojo pergalę 4:2.

Atskiro paminėjimo vertas Harry Kane`o išlyginamasis įvartis 50-ąją mačo minutę, prie kurio gerokai prisidėjo ir berniukas, kurio darbas paduoti žaidėjams kamuolius, kurie nuskrieja toli į užribį.

Greitoje atakoje „Olympiako“ žaidėjui pavyko išmušti kamuolį į užribį, tačiau berniukas labai greitai mestelėjo kitą kamuolį Danny Rose`ui, kuris pastebėjo kraštu prasiveržiantį Lucasą Mourą ir iškart grąžino kamuolį į aikštę. Greitasis brazilas nurūko pirmyn, puikiai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur įvartį „uždarė“ H. Kane`as.

Po mačo „Spurs“ treneris Jose Mourinho dėkojo berniukui.

„Kad tai padarytum, turi būti tikrai geras. Aš pat nuo 10 iki 16 metų buvau kamuolių berniukas ir aš buvau geras. Šitas vaikinas yra tikrai puikus. Jis supranta žaidimą, jis skaito žaidimą, jis nėra ten tik tam, kad žiūrėtų į šviesas, areną ar žaidėjus. Jis dalyvauja žaidime lyg žaistų pats. Po mačo norėjau pakviesti jį į mūsų rūbinę atšvęsti pergalę kartu, bet jis kažkur dingo. Tačiau jis yra labai, labai geras kamuolių berniukas“, - teigė J. Mourinho.

Iškart po įvarčio portugalas dar stadione priėjo prie vaikino ir padėkojo jam už puikią reakciją ir pagalbą komandai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.