Naujienų srautas

Sportas2019.11.25 21:59

Lietuviai sulaukė potencialių varžovų atrankoje į olimpines žaidynes

LRT.lt 2019.11.25 21:59

FIBA pirmadienio vakarą paskelbė, kokiu būdu bus paskirstytos rinktinės kitų metų vasarą vyksiančiose atrankos varžybose į olimpines žaidynes. Tuo pačiu paaiškėjo ir galimi Lietuvos rinktinės varžovai.

Primename, jog olimpiniai atrankos turnyrai vyks Lietuvoje, Serbijoje, Kroatijoje ir Kanadoje, visuose juose varžysis po šešias komandas, o iš jų kelialapius iškovos tik po vieną.

Norint išlaikyti lygių panašumą, visos komandos buvo paskirtos į skirtingas grupes – pirmojo (kuriame yra ir Lietuva), ketvirtojo ir penktojo krepšelių komandos bus A grupėje, antrojo, trečiojo ir šeštojo krepšelio ekipos žais B grupėse.

Krepšeliai buvo paskirstyti jau anksčiau, lietuviai, kartu su serbais, graikais ir rusais pateko į pirmąjį, tad tarpusavyje tikrai nesusikaus. Mūsiškiai taip pat nežais ir su Kroatija bei Kanada, kurios turnyrus organizuos savo šalyse.

Pagal susidariusią sistemą grupėje lietuviai grupėje gali susitikti su Vokietija, Dominikos Respublika, Venesuela, Naująja Zelandija, Meksika, Kinija ir Pietų Korėja – ketvirtojo ir penkto krepšelio komandomis.

Galutinės grupių sudėtys paaiškės lapkričio 27-ąją dieną.

Visi burtų krepšeliai:

Pirmasis: Serbija, Graikija, Lietuva, Rusija.

Antrasis: Čekija, Brazilija, Italija, Lenkija.

Trečiasis: Kroatija, Turkija, Slovėnija, Puerto Rikas.

Ketvirtasis: Vokietija, Dominijos Respublika, Venesuela, Kanada.

Penktasis: Naujoji Zelandija, Meksika, Kinija, Pietų Korėja.

Šeštasis: Angola, Tunisas, Senegalas, Urugvajus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi