2019.11.24 07:13

Rezultatyviausiu buvęs Sabonis atvedė „Pacers“ į dar vieną pergalę

LRT.lt2019.11.24 07:13

Puikų krepšinį NBA čempionate ir toliau demonstruoja Domantas Sabonis, o tai ir toliau neša Indianos „Pacers“ (9-6) pergales. Šį kartą lietuvis buvo rezultatyviausias mače su Orlando „Magic“ (6-9), o tai padėjo jo komandai rungtynes namuose laimėti 111:106 (24:25, 31:20, 28:40, 28:21).

Lietuvis aikštelėje praleido 35 minutes ir per jas spėjo pelnyti 25 taškus (9/15 dvit., 7/7 baud.), sugriebti 9 atšokusius kamuolius ir 4 kartus asistuoti komandos draugams.

Startuojant paskutinei mačo minutei „Pacers“ dar turėjo trijų taškų persvarą, tačiau du išpuolius sėkmingai užbaigę svečiai rezultatą išlygino (106:106).

Tada iniciatyvos „Pacers“ gretose ėmėsi broliai Holiday. Aaronas šovė tritaškį, kitoje atakoje Justinas perėmė kamuolį iš Evano Fournier ir dar dviem taškais galutinai atsakė į visus dar likusius klausimus.

Verta paminėti, jog Orlando ekipa vertėsi be dviejų iš savo lyderių – dėl traumų nerungtyniavo Nikola Vučevičius ir Aaronas Gordonas.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (9/15 dvit., 9 atk. kam.), Jeremy Lambas 14, Aaronas Holiday ir Dougas McDermottas (3/5 trit.) po 13, Justinas Holiday 12, Mylesas Turneris 10.

„Magic“: Evanas Fournier 26, Jonathanas Isaacas 25 (9 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas 13 (9 rez. perd.), D.J. Augustinas 11, Terrence‘as Rossas 10.