2019.11.23 23:57

Ispanijoje „Real“ sirgaliai nušvilpė Bale`ą, klubas iškovojo dar vieną pergalę

Italijoje toliau pergales renka „Inter“
LRT.lt2019.11.23 23:57

Vakarinėse šeštadienio rungtynėse Ispanijos čempionate susitiko Madrido „Real“ bei „Real Sociedad“ ekipos. Nepaisant to, jog praleido pirmieji, Zinedine`o Zidane`o auklėtiniai atsitiesė ir iškovojo pergalę 3:1.

„Santiago Bernabeu“ stadionas pirmojo šoko sulaukė jau antrąją minutę, kai svečius į priekį išvedė Willianas Jose.

Ankstyvas smūgis „karališkojo“ klubo iš vėžių neišmušė, mat dar iki pertraukos Karimas Benzema rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje dar po vieną tikslų smūgį „Real“ ekipai pridėjo Federico Valverde ir Luka Modričius, tad „Real“ futbolininkai ir toliau kvėpuoja „Barcelona“ ekipai į nugaras.

Įdomu buvo tai, kaip šeimininkų ekipos sirgaliai priėmė į aikštę po keitimo žengusį Velso rinktinės lyderį Garethą Bale`ą, kuris rinktinių pertraukos metu šoko su vėliava, ant kurios buvo užrašyta „Velsas. Golfas. Madridas“.

Buvo spėjama, kad toks poelgis klubo sirgalių nenudžiugins. Būtent taip ir nutiko – žaidėjo žengimo į aikštę metu visos tribūnos pradėjo nušvilpinėti G. Bale`ą, taip leisdamos suprasti apie savo požiūrį į tokį elgesį.

Tai tik dar labiau paaštrina kalbas, jog G. Bale`as žiemos perėjimų lango metu paliks komandą.

Sirgaliai žaidėjo įvertino ir tam tikrais atitinkamais plakatais.

Iškovoję 28-ąjį tašką „Real“ futbolininkai ir toliau žengia koja kojon lentelės viršuje su tiek pat taškų turinčia „Barcelona“ vienuolike, kuri yra pirma tik dėl geresnio įvarčių santykio.

Tuo tarpu Italijoje dar vieną pergalę iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, išvykoje 3:0 sutriuškinę „Torino“ vienuolikę.

Po įvartį Antonio Conte treniruojamoje komandoje pelnė Lautaro Martinezas, Stefanas de Vrij bei Romelu Lukaku.

„Inter“ ir toliau neleidžia atitrūkti Turino „Juventus“ ir su 34 taškais nuo dabartinių čempionų atsilieka tik vienu tašku.