2019.11.23 21:52

Vidinių bėdų krečiamas „Napoli“ neįveikė „Milan“, „Atletico“ prarado taškus prieš lygos išsišokėlius

LRT.lt2019.11.23 21:52

Konfliktų tarp komandos prezidento ir žaidėjų kamuojamas „Napoli“ klubas ir toliau barsto taškus Italijoje. Šį kartą Carlo Ancelotti auklėtiniai išvykoje 1:1 sužaidė su „AC Milan“ vienuolike.

LRT.lt primena, jog Neapolio klubo prezidentas Aurelio Di Laurentiis dėl prastų rezultatų norėjo komandą karantinuoti klubo treniruočių bazėje, tačiau šie tokiam nurodymui nepakluso.

Šiuo metu abi pusės yra pasitelkusios į pagalbą savo teisininkus ir bandoma surasti visus tenkinantį sprendimą, tačiau labai tikėtina, jog žiemos perėjimų lango metu komandą paliks ne vienas svarbus žaidėjas.

Rungtynėse „San Siro“ stadione pirmi įmušė būtent svečiai, kai tiksliai smūgiavo komandos naujokas, tačiau dar pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Giacomo Bonaventura.

Po pertraukos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, o po lygiųjų „Napoli“ futbolininkai su 20 taškų yra septintoje vietoje, „AC Milan“ taškų turi 13 ir rikiuojasi trylikti.

Taškus prarado ir į Ispanijos čempionato viršūnę nusitaikę Madrido „Atletico“ futbolininkai, išvykoje taip pat 1:1 sužaidę su „Granada“ vienuolike.

„Granada“ futbolininkai daugelį futbolo sirgalių nustebino sezono pradžioje, kai sugebėjo ganėtinai ilgą laiką išsilaikyti pirmoje lentelės vietoje, tačiau palaipsniui jų magija blėso ir komanda pamažu leidžiasi žemyn.

Šiose rungtynėse pirmi mušė Madrido futbolininkai, kai pasižymėjo Renanas Lodi, tačiau septynių minučių savo smūgiu atsakė Germanas Sanchezas.

„Atletico“ gelbėti situaciją bandė po keitimo į aikštę mesdami ir po traumos atsigaunantį Joao Felixą, tačiau tai iškovoti pergalės nepadėjo.

25 taškus turintys Madrido futbolininkai lentelėje yra treti, tuo tarpu „Granada“ turi 21 tašką ir užima šeštąją poziciją.