2019.11.23 16:10

Ankstyvą lygos autsaiderių įvartį praleidusi „Barcelona“ įsirašė dar tris taškus

LRT.lt 2019.11.23 16:10

Po rinktinių pertraukos į aikštes grįžo pajėgiausi Europos futbolo klubai. Netikėtų sunkumų Ispanijos čempionate susilaukė titulą ginanti „Barcelona“ vienuolikė, išvykoje tik paskutinėmis minutėmis 2:1 palaužusi „Leganes“, esančios paskutinėje čempionato vietoje, pasipriešinimą.

„Leganes“ futbolininkai kiek netikėtai į priekį išsiveržė jau 12-ąją mačo minutę, kai įvarčiu pasižymėjo Youssefas En Nesyri.

O čempionai savo atsaką rado tik antrajame kėlinyje.

Visų pirma rezultatą išlygino po Lionelio Messi perdavimo pasižymėjęs Luisas Suarezas, o iki mačo pabaigos likus žaisti vienuolika minučių pergalingą įvartį pelnė po keitimo į aikštę žengęs Arturas Vidalis.

Po šios pergalės Ernesto Valverde auklėtiniai turi surinkę 28 taškus ir antroje vietoje esančius Madrido „Real“ futbolininkus lenkia trimis. Tiesa, sostinės komanda savo turo rungtynes žais šeštadienio vakarą.