2019.11.22 18:36

Jocytė su Lietuvos krepšiniu atsisveikino skaudžiu pralaimėjimu Kauno „Aistės-LSMU“ ekipai

LRT.lt 2019.11.22 18:36

Į Prancūziją išvykstančios Justė Jocytės atsisveikinimas su Lietuvos moterų krepšinio lyga nebuvo malonus. Jos atstovaujama Klaipėdos „Neptūno“ ekipa namie 46:60 (4:19, 18:19, 15:9, 9:13) nusileido Kauno „Aistės-LSMU“ komandai.

14 metų neseniai sulaukusi krepšininkė aikštėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 3 amuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Tai buvo antroji „Neptūno“ nesėkmė A divizione po 4 mačų. Kauno klubo sąskaitoje – po pergalę ir pralaimėjimą.

Jau lapkričio 27-ąją J. Jocytė pakels sparnus į Prancūziją, kur karjerą tęs Tony Parkerio valdomoje Vilerbano „Asvel“ krepšinio akademijoje.

„Bus sunku atsisveikinti ne tik su šia komanda, bet ir su pačia Lietuva, – tinklalapiui moterulyga.lt atviravo J. Jocytė. – Labiausiai neramina tai, kad atvažiavus (į Prancūziją) viskas bus nauja. Žinau, kad bus sunku palikti viską, kas buvo čia metai iš metų, ir adaptuotis naujoje erdvėje. Išlieku rami tuo klausimu ir stengiuosi žiūrėti į tai pozityviai“, – pasakojo sportininkė.

Jaunoji krepšininkė šį sezoną įprastai rungtyniavo keliais frontais: Moterų lygoje gynė „Neptūno“ garbę, Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) atstovavo Vlado Knašiaus krepšinio mokyklai, taip pat kartu su Lietuvos jaunučių rinktine sužaidė Europos jaunimo lygos turą.

Prieš naują etapą Prancūzijoje moterų krepšinio talentas taip pat debiutavo Lietuvos moterų rinktinėje ir atšventė 14-ąjį gimtadienį.

Manto Šerniaus vadovaujamo trenerių štabo pasitikėjimo dvikovoje su Albanija sulaukusi J. Jocytė per devynias minutes pasižymėjo 4 taškais, 3 rezultatyviais perdavimais, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.