Sportas

2019.11.21 16:52

„Borussia“ pasirašė rekordinę klubui sutartį su „Puma“, bet vis dar smarkiai atsilieka nuo „Bayern“

LRT.lt2019.11.21 16:52

Dortmundo „Borussia“ ekipa ir sportinės aprangos gamintoja „Puma“ pasirašė naują rekordinės vertės sutartį, kuri įsigalios 2022 metais ir galios iki 2028-ųjų, praneša DPA.

Nors oficialiai sandorio vertė nėra skelbiama, „Kicker“ žurnalo teigimu, „Puma“ kasmet Dortmundo klubui už teisę rengti komandą paklos po 30 mln. eurų. Tai triskart daugiau, nei klubas gauna pagal dabartinę, iki 2022 metų galiojančią, sutartį.

„Daugybę metu „Puma“ buvo daugiau nei tiesiog „Borussia“ rėmėjas ir aprangos gamintojas. Mūsų partnerystė auga ir seniai išėjo už paprasto verslo bendradarbiavimo ribų. Dabar žengiame naują žingsnį“, - spaudos pranešime sako „Borussia“ vykdomasis direktorius Hansas-Joachimas Watzke.

„Puma“ rengia Vokietijos klubą nuo 2014 metų.

Tiesa, nors klubui tokia sutartis yra rekordinė, pagrindinė komandos varžovė Miuncheno „Bayern“ neseniai su „Adidas“ pasirašė sutartį, pagal kurią klubo kasą kasmet papildys dvigubai didesnė suma – 60 mln. eurų.

Tokios komandos kaip „Barcelona“, Madrido „Real“ ar „Manchester United“ turi dar pelningesnes sutartis su aprangos gamintojais.