Naujienų srautas

Sportas2019.11.21 00:24

Gasolio sprendimas – susitarė dėl atleidimo su „Trail Blazers“ bei padės trenerių štabui

Krepšininkas karjeros dar nebaigia
LRT.lt 2019.11.21 00:24

Šią vasarą sutartį su Portlando „Trail Blazers“ klubu sudariusi Ispanijos krepšinio legenda Pau Gasolis pranešė, kad kartu su klubu susitarė dėl atleidimo iš komandos.

Pėdos skausmus praėjusio sezono metu jausti pradėjęs 39-erių metų 213 cm ūgio veteranas gegužę gulėsi ant operacinio stalo, tačiau planuotas sugrįžimas į aikštelę neįvyko.

Pasirodo, krepšininko pėdos būklė reikalauja ilgesnės reabilitacijos, todėl žaidėjas, pasitaręs su klubu, sutiko būti atleistas ir sveikdamas bandys pradėti krimsti trenerio amatą ir vėliau grįžti į aikštę.

Apie tokį savo sprendimą P. Gasolis paaiškino savo sekėjams asmeninėje „Instagram“ paskyroje įkeltame vaizdo įraše.

„Nuo šios dienos nebe esu Portlando „Trail Blazers“ sudėties žaidėjas. Mano pėda dar neatsigavo po praėjusią gegužę atliktos operacijos, o reabilitacija gali užtrukti dar nuo 6 iki 12 mėnesių.

Operacija buvo atlikta su viltimi, kad tai padės man greičiau sugrįžti į aikštelę, tačiau atlikus tyrimus paaiškėjo, kad to artimiausiu metu nebūtų įvykę.

Kai sudariau kontraktą su „Trail Blazers“, žinojau, kad egzistuoja toks scenarijus. Sutikome, kad komanda turės sąlygą mane atleisti ir pasirašyti sutartį su krepšininku, kuris galėtų padėti komandai, jeigu to reikalautų situacija.

Tokiu būdu ir aš galiu susitelkti ties reabilitacija po operacijos ir neskubinti savęs.

Krepšinis man suteikė daug puikių akimirkų, žinoma, yra ir sunkių periodų – tokių, kaip šis. Krepšinį žaidžiu su ta pačia aistra kaip ir anksčiau, todėl darysiu viską, kad galėčiau sugrįžti ant parketo.

Kol atliksiu reabilitaciją, bandysiu Portlando komandai padėti kitokiame vaidmenyje. Esu dėkingas „Trail Blazers“ organizacijai už tokią galimybę“, – pasakojo P. Gasolis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi