Naujienų srautas

Sportas2019.11.20 18:28

Jaunieji Lietuvos tinklininkai stoja į kovą Europos čempionato atrankoje

LRT.lt 2019.11.20 18:28

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) vaikinų tinklinio rinktinei atėjo svarbiausių kovų metas. Lietuvos komanda stoja į kovą pirmajame Europos čempionato atrankos etape – Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) pirmenybėse, skelbiama pranešime spaudai.

Aštuonios 2003–2004 metų gimimo vaikinų rinktinės susirinko Daugpilyje (Latvija). Lietuvos jaunųjų tinklininkų Latvijoje lauks akistatos su galingomis Rusijos ir Ukrainos ekipomis bei Estijos komanda. Šios rinktinės pagal turėtą šalies reitingą U–18 amžiaus grupėje pateko į A grupę.

B grupėje kausis Latvijos, Lenkijos Baltarusijos ir Sakartvelo (Gruzijos) komandos.

„Nesame pačios geriausios formos, kadangi po Baltijos taurės varžybų keli žaidėjai gavo traumas. Tiesa, dauguma žaidėjų pirmadienį treniravosi kartu su Sakartvelo (Gruzijos) rinktine Vilniaus kolegijoje. Laukiame, kol atsistatys po traumos pagrindinis jungiantis žaidėjas ir aukščiausias mūsų komandos narys. Visi kiti atrodo neblogai“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės treneris Jonas Adomaitis.

Lietuvos ekipos strategas į savo auklėtinių galimybes žvelgia realistiškai – dėl pirmųjų vietų grupėje mūsiškiai nėra pajėgūs kautis, bet yra varžovų, su kuriais galima kovoti. Jo nuomone, grupėje aiškios favoritės yra Rusijos ir Ukrainos ekipos. Ketvirtadienį lietuviai žais su rusais, penktadienį – su ukrainiečiais, o šeštadienį – su estais. Sekmadienį vyks finalinės kovos.

„Rungtynėse su Rusija stengsimės saugoti žaidėjus ir galvosime apie įėjimą į formą, nes poryt jau laukia Ukraina, kuri taip pat yra stipresnė komanda. Žinau, kad ten visi žaidėjai sportuoja kartu visus metus, žaidžia vyrų čempionatuose. Svarbiausios rungtynės mūsų laukia su Estija, todėl visą dėmesį telksime į šį mačą, o kaip mums seksis – pamatysime“, – pridūrė J. Adomaitis.

Kitą savaitę į Tbilisyje (Sakartvelas) vyksiančias Europos čempionato atrankos varžybas U–17 merginų grupėje išvyks Lietuvos merginų rinktinė su vyr. rinktinės trenere Jolita Kontvainiene.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi