Naujienų srautas

Sportas2015.08.23 10:39

Olimpinį normatyvą įvykdžiusi E. Staišiūnaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

BNS 2015.08.23 10:39

Planetos lengvosios atletikos pirmenybėse Kinijos sostinėje sėkmingai moterų 400 m barjerinio bėgimo atrankoje pasirodė ir į rungties pusfinalį pateko Eglė Staišiūnaitė.

Planetos lengvosios atletikos pirmenybėse Kinijos sostinėje sėkmingai moterų 400 m barjerinio bėgimo atrankoje pasirodė ir į rungties pusfinalį pateko Eglė Staišiūnaitė.

Nors tarp aštuonių pirmojo atrankos bėgimo dalyvių jos asmeninis rekordas ir buvo blogiausias, o pagal sezono rezultatus lietuvė buvo priešpaskutinė, E. Stašiūnaitė finišavo ketvirta – 56,17 sekundės.

Lietuvos bėgikė pagerino asmeninį rekordą, įvykdė olimpinį normatyvą, tarp 37 atrankos varžybų bėgikių buvo aštuoniolikta ir pirmadienį varžysis pusfinalyje.

Kvalifikacinių varžybų 400 m barjeriniame bėgime sėkmingiausiai pasirodė amerikietė Cassandra Tate (54,27 sek.), Wenda Nel (54,45 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos ir britė Meghan Beesley (54,52 sek.).

Sekmadienį buvo išdalintas pirmenybių medalių komplektas vyrų 20 km ėjimo rungtyje. Jauniausias Lietuvos rinktinės narys Marius Šavelskis gavo tris įspėjimus ir kartu su dar keturiais sportininkais buvo diskvalifikuotas, o penki ėjikai distancijos nebaigė.

Aukso medalį iškovojo praėjusių metų Europos čempionas ispanas Miguelis Angelas Lopezas (1 val. 19 min. 14 sek.). Beje, prieš 10 metų Europos jaunimo čempionate Kaune jis tebuvo devintas.

Antras finišavo olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Zhenas Wangas (1:19:29), o bronza tenkinosi savo šalies rekordą pagerinęs kanadietis Benjaminas Thorne`as (1:19:57).

Sekmadienį planetos lengvosios atletikos čempionate Pekine bus išdalinti penki apdovanojimų komplektai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi