Sportas

2019.11.20 11:39

Bale`as ir toliau skatina kalbas apie savo ateitį – šventė su „Real“ pašiepiančia vėliava

LRT.lt2019.11.20 11:39

Velso rinktinė antradienio vakarą užsitikrino patekimą į antrą iš eilės savo Europos futbolo čempionatą, tačiau viso džiaugsmo fone dar daugiau klausimų dėl savo ateities uždavė ekipos lyderio Garetho Bale`o elgesys po rungtynių.

Du Aarono Ramsey įvarčiai padėjo Velso rinktinei 2:0 nugalėti Vengrijos rinktinę ir, grupėje užėmus antrąją vietą, įšokti į Europos čempionato traukinį, tačiau nemažai dėmesio susilaukė G. Bale`as, po rungtynių pasiekimą šventęs kiek neįprastu būdu.

Po dvikovos Velso rinktinės futbolininkai šoko prieš televizijos kameras, kai netikėtai jų rankose atsidūrė šalies vėliava su užrašu „Velsas. Golfas. Madridas. Tokia tvarka“.

G. Bale`as pats ne kartą yra minėjęs, jog rungtyniauti su Velso marškinėliais jam yra daug maloniau negu su Madrido „Real“, nes tai galima prilyginti „žaidimui su draugais parke“, o kalbos apie golfą girdėjosi tada, kai vasarą, klubui ruošiantis sezonui, žaidėjas liko Ispanijoje ir buvo ne kartą užfiksuotas žaidžiantis golfą.

Apie tai, jog G. Bale`o karjera Ispanijoje artėja prie pabaigos, kalbama jau nuo vasaros, tačiau kol kas konkrečių veiksmų imtasi nebuvo ir „Real“ konkrečių pasiūlymų sulaukęs.

Akivaizdu, jog toks žaidėjo poelgis susilauks dviprasmiškų vertinimų – Madrido ekipos sirgaliai jau pradėjo atvirai reikšti nepasitenkinimą žaidėju, tuo tarpu Velso rinktinės mėgėjai sveikina tokį elgesį ir vadina tai geru šmaikštumu.

Pats žaidėjas po rungtynių sakė, jog taip tiesiog norėjo šiek tiek pasilinksminti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt