2019.11.20 06:49

Blyškus Valančiūnas ir „Grizzlies“ krito namuose prieš NBA autsaiderius iš Ouklando

LRT.lt2019.11.20 06:49

Memfio „Grizzlies“ (5-9) krepšininkai NBA reguliaraus sezono rungtynės namuose nepasinaudojo proga nubausti šį sezoną stringančius vicečempionus „Golden State Warriors“ (3-12). Rungtynėse Memfyje jau antrajame ketvirtyje reikalus išsprendę svečiai 114:95 (28:30, 33:16, 22:26, 31:23) iškovojo savo trečiąją pergalę šį sezoną.

Svečiai iš Ouklando reikalus Memfyje išsprendė dar antrajame ketvirtyje, kurį pradėjo spurtu 26:4, laimėjo rezultatu 33:16 ir į pertrauką išėjo pirmaudami 61:46. Per pirmąją mačo pusę „Warriors“ krepšį atakavo 51 proc. taiklumu, o „Grizzlies“ – tik 36 proc.

Trečiajame ketvirtyje vieną kartą „Grizzlies“ buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio skirtumo, tačiau tai buvo trumpas momentas. „Warriors“ nebeleido savo varžovams rimčiau sugrįžti į rungtynes.

Jonas Valančiūnas per 26 minutes savo komandai pelnė 7 taškus (3/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 5 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

Blankus buvo ne tik jis. Iki mačo po beveik 19 taškų rinkęs Jarenas Jacksonas Jr. šįkart pelnė tik 8 taškus ir neatkvojo nė vieno kamuolio. Kovą po lenta „Grizzlies“ pralaimėjo 36-51.

Abi ekipos šiose rungtynėse pataikė tik po 9 tritaškius, taip nutrūko 7 iš eilės mačų seriją, kai Memfio ekipa pataikydavo daugiau nei 10 tolimų metimų.

„Warriors“ gretose net 7 žaidėjai negali rungtyniauti dėl traumų, įskaitant Klay`u Thompsoną, Stpeheną Curry ir D`Angello Russellą. Nepaisant to, ekipa nutraukė septynių iš eilės nepralaimėtų rungtynių seriją.

„Grizzlies“: J. Morantas (6/20 metim., 6 rez. perd.) 20, D. Brooksas (7/17 metim.) 18, B. Clarke`as (6/14 metim.) 17, J. Crowderis (4/9 trit., 11 atk. kam.) 15.

„Warriors“: A. Burksas (7/10 dvit., 9/9/ baud., 8 atk. kam.) 29, G. Robinsonas (8/14 metim.) 20, M. Chrissas ir E. Paschallas po 17.