2019.11.19 22:52

Eurolygoje – Giedraičio vedė ALBA į pergalę, Kemzūra su „Olympiakos“ namie nusileido „Bayern“ ekipai

atnaujinta 23.38
LRT.lt2019.11.19 22:52

Antradienį Berlyno ALBA krepšininkaiantrą  pergalę iš eilės Eurolygoje. Jie, palaikomi savų sirgalių, 92:80 (21:15, 25:19, 21:20, 25:26) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Vokietijos komanda yra iškovojusi 3 pergales po 9 turų. Serbijos ekipos sąskaitoje – 2 pergalės ir 7 nesėkmės.

Rokas Giedraitis surengė dar vieną puikų pasirodymą. Lietuvis per beveik 31 min. aikštėje pelnė 22 taškus (4/5 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Po 3 kėlinių aikštės šeimininkai turėjo 13 taškų pranašumą. „Crvena Zvezda“ paskutiniajame ketvirtyje buvo sumažinę atsilikimą iki 10 taškų, tačiau susikurti realios progos pakovoti dėl pergalės nesugebėjo.

Ketvirtadienį Belgrado ekipa Kaune susirungs su „Žalgirio“ krepšininkais.

ALBA: R. Giedraitis (4/5 dvitaškių, 4/8 tritaškių) 22, L. Sikma (5/6 dvitaškių, 5/7 baudų, 9 atk. kam.) 18, M. Hermannssonas (3/8 dvitaškių, 3/4 tritaškių) 16.

„Crvena Zvezda“: M. Ojo 12, O. Kuzmičius 10,F. Covičius, L. Brownas, B. Baronas ir O. Dobričius po 9.

Kęstučio Kemzūros treniruojami Pirėjo „Olympiakos“ namie apmaudžiai 82:85 (17:23, 27:20, 19:12, 19:30) nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams.

Graikijos komanda perėmė iniciatyvą antrajame kėlinyje ir sudarė įspūdį, jog iškovos antrą pergalę iš eilės. Po trijų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo 63:55.

„Bayern“ vijosi ir vijosi, kol į priekį išsiveržė likus žaisti mažiau nei 4 min. iki rungtynių pabaigos (72:71). 8 taškus paeiliui pelnė Maodo Lo, dar porą sėkmingų epizodų pridėjo Danilo Barthelis ir Gregas Monroe.

K. Kemzūros auklėtiniai nesugebėjo varžovams atsakyti tuo pačiu ir patyrė 6-ąją nesėkmę per 9 turus. „Bayern“ sąskaitoje – 4 pergalės ir 5 pralaimėjimai.

„Olympiakos“: W. Baldwinas (6/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių) 19, N. Milutinovas (6/7 dvitaškių) 14, G. Printezis 12.

„Bayern“: M. Lo (4/5 tritaškių, 7 rez. perd.) 19, D. Barthelis (5/5 dvitaškių, 5/6 baudų) 18, G. Monroe (7/17 dvitaškių, 7 atk. kam.) 15.