Sportas

2019.11.19 14:07

Po asmeninės tragedijos Enrique grįžta į Ispanijos rinktinės vyriausiojo trenerio postą

LRT.lt2019.11.19 14:07

Luisas Enrique grįžta į vyriausiojo trenerio postą Ispanijos vyrų futbolo rinktinėje po to, kai birželio mėnesį specialistas dėl asmeninių priežasčių paliko šį postą, praneša BBC.

Ispanas vyriausiuoju treneriu savo šalies rinktinėje tapo praėjusiais metais ir po 11 mėnesių darbo su komanda pranešė paliekantis postą. Specialistas visą savo dėmesį skyrė kaulų vėžiui sirgusiai dukrelei Xanai, kuri pralaimėjo kovą su liga ir mirė rugpjūčio mėnesį.

Antradienį surengtoje spaudos konferencijoje Ispanijos futbolo federacijos prezidentas Luisas Rubialesas patvirtino naujienas.

„Visi žinojo, kad L. Enrique visada turėjo atvirtas duris į Ispanijos rinktinę, jeigu tik norėjo sugrįžti. Jis toliau vadovaus komandai ir ją ruoš artimiausiems turnyrams“, – tikino L. Rubialesas.

Buvusį „Barcelona“ klubo trenerį rinktinėje pakeitė jo asistentas Robertas Moreno. Laikinasis rinktinės vairininkas vadovavo komandai ir 2020 m. Europos čempionato atrankos turnyro rungtynėse su Rumunija, kurias ispanai laimėjo rezultatu 5:0.

R. Moreno jau anksčiau yra minėjęs, kad pasitrauktų iš vyriausiojo trenerio posto, jeigu L. Enrique norėtų sugrįžti į ankstesnes pareigas rinktinėje.