Naujienų srautas

Sportas2019.11.18 14:25

Neeilinė situacija Italijoje: jaunimo komanda atleido trenerį po pergalės 27:0

LRT.lt 2019.11.18 14:25

Viena Italijos jaunimo komanda atleido vyriausiąjį komandos trenerį Massimiliano Riccini už parodytą nepagarbą varžovams rungtynėse, kuriose jo komanda laimėjo net 27:0.

Aštuoniolimečių „Invictasauro“ klubas tokiu skirtumu sudorojo „Marina Calcio“ bendraamžius. Kaip rašo ESPN, pralaimėjusi komanda turėjo daugybę įvairiausių sunkumų, traumų ir jų vartuose buvo priverstas stovėti aikštės žaidėjas.

„Invictasauro“ taip pat buvo lentelės viršuje, tuo tarpu pralaimėtojai užėmė vietą apačioje.

„Marina Calcio“ komandos sporto direktorius Tiberio Platisi išsiuntė skundą ir netrukus sulaukė skambučio iš varžovų stovyklos su atsiprašymu.

Laimėtojų klubo prezidentas Paolo Brogelli vėliau išleido oficialų pranešimą.

„Buvome priblokšti ir apgailestavome išgirdę, jog mūsų komanda laimėjo rungtynes tokiu skirtumu. Jaunimo futbolo vertybės su tuo visiškai prasilenkia ir tai nėra etiška. Varžovas visada turi rodyti pagarbą, tačiau tada to nebuvo.

Kaip prezidentas, oficialiai atsiprašau „Marina Calcio“ klubo ir pranešu, jog direktoriai vienbalsiai nusprendė atleisti komandos trenerį Riccini. Mūsų trenerių pareiga yra treniruoti žaidėjus, tačiau dar svarbiau – juos mokyti“, – teigiama pranešime.

Laimėtojų gretose vienas žaidėjas mačą baigė su septyniais įvarčiais, dar du pridėjo po šešis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi