2019.11.18 07:45

Prancūzijos ir Anglijos futbolininkai atranką į Europos čempionatą baigė nesunkiomis pergalėmis

LRT.lt2019.11.18 07:45

Europoje sekmadienį ir toliau vyko atrankos į kitų metų Europos futbolo čempionatą rungtynės, o jose nesunkias pergales iškovojo vienos iš būsimų favoričių, kelialapius užsitikrinusios jau anksčiau, Anglijos ir Prancūzijos rinktinės.

Anglai išvykoje net 4:0 nugalėjo Kosovo rinktinę.

Pirmajame kėlinyje anglus į priekį išvedė saugas Harry Winksas, po pertraukos jų pranašumą įtvirtino po įvartį pridėję Harry Kane`as, Marcusas Rashfordas ir Masonas Mountas.

Beje, H. Kane`as įsirašė į Anglijos futbolo istoriją kaip pirmasis šalies futbolininkas, mušęs bent po įvartį kiekvienose atrankos rungtynėse.

Kitoje dvikovoje pergalingai atranką užbaigė Prancūzijos vienuolikė, taip pat išvykoje 2:0 nugalėjusi Albanijos futbolininkus.

Pergalingą persvarą laimėtojai susikrovė dar iki pertraukos, kai tiksliai mušė Corentinas Tolisso bei Antoine`as Griezmannas.