Naujienų srautas

Sportas2019.11.18 07:28

Sprendimas priimtas: Valančiūnas NBA čempiono žiedo negaus

LRT.lt 2019.11.18 07:28

Nors ilgai buvo spėliojama, ar praėjusio sezono viduryje išmainytas Jonas Valančiūnas sulauks NBA čempiono žiedo, sprendimas buvo priimtas kitas – lietuvis jo negaus.

Jo negaus tiek aukštaūgis, tiek kiti du Toronto komandos nariai, kurie buvo dalimi mainų, nulėmusių Marco Gasolio atvykimą į komandą – CJ Milesas ir Delonas Wrightas.

Kaip „Toronto Sun“ yra cituojamas generalinis Toronto „Raptors“ generalinis vadybininkas, tokį sprendimą priimti nebuvo lengva.

„Toks sprendimas yra tikrai sunkus. Bet manau, jog tai yra standartiška. Atlikome savo namų darbus, tarėmės su kitomis komandomis ir radome gal vieną atvejį, kai komanda žiedą pasiūlė nebežaidžiančiam komandoje nariui – Andersono Varejao atvejis „Golden State Warriors“ ekipoje, bet, manau, tai buvo tikrai unikalus atvejis.

Dėl tokių dalykų nesijaučiame labai gerai, bet tokia yra lyga“, – kalbėjo B. Websteris.

Įdomu tai, jog FIBA pasaulio taurės varžybų metu Kinijoje J. Valančiūnas teigė, jog su juo susisiekė buvęs jo komandos draugas Kyle`as Lowry, jog pasiteirautų apie lietuvio piršto dydį, tačiau pabaigoje sprendimas buvo priimtas kitas.

Lietuvio sugrįžimas į Torontą šiame sezone bus tik vienas – kovo 30-ąją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi