2019.11.17 07:55

Domanto Sabonio komandos draugo sugrįžimas pažymėtas prastu lietuvio žaidimu ir liūdna nesėkme

LRT.lt2019.11.17 07:55

Indianos „Pacers“patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Domantas Sabonis nežaidė taip, kaip įprastai, o lietuviškoji komanda namie nusileido Milvokio „Bucks“ ekipai – 83:103 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31).

Lietuvis šį sezoną renka po 18,8 taško, 13,4 atkovoto kamuolio ir 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Ant parketo po ilgos pertraukos grįžo mūsų tautiečio kolega priekinėje linijoje – M. Turneris. Amerikietis žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Šios nakties aukštaūgio statistika – kuklesnė. Domas pelnė 11 taškų (1/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 14 kamuolių ir komandos draugams asistav 2 kartus.

Tai buvo 6-oji Indianos komandos nesėkmė po 13 turų. „Bucks“ sąskaitoje – 9 pergalės ir 3 pralaimėjimai.

Milvokio komanda pakilo į 3-iąją poziciją Rytų konferencijoje, „Pacers“ krito į 6-ąją.

„Pacers“: M. Turneris (3/7 tritaškių, 11 atk. kam.) 16, T. J. Warrenas (4/14 dvitaškių, 2/6 tritaškių) 15, D. Sabonis (1/10 dvitaškių, 14 atk. kam.) ir A. Holiday po 11.

„Bucks“: G. Antetokounmpo (7/11 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 13 atk. kam., 6 rez. perd.) 26, B. Lopezas (8 atk. kam., 5 blk.) 15, D. DiVincenzo 14.