2019.11.16 17:02

Varžovų nesustabdomas Juškevičius Rusijoje surengė dar vieną puolimo šou

LRT.lt2019.11.16 17:02

Adas Juškevičius surengė dar vieną galingą pasirodymą VTB Vieningoje lygoje, tačiau lietuvio atstovaujama „Parma“ (1-6) ekipa patyrė pralaimėjimą. Permės klubas namuose 88:89 (23:19, 21:20, 22:25, 22:25) turėjo pripažinti Kazanės „UNICS“ (4-3) krepšininkų pranašumą.

Dramatiškai susiklosčiusių rungtynių pabaigoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai dar turėjo trijų taškų pranašumą likus žaisti 1:23 minutės – 85:82. Visgi „UNICS“ atsakė dviem dvitaškiais ir išsiveržė į priekį 86:85.

Marekas Mejeris dviem baudų metimais galėjo vėl sugrąžinti pranašumą „Parma“ klubui, tačiau krepšininko ranka sudrebėjo, „UNICS“ gretose Vangelis Mantzaris nuo baudų metimos linijos neklydo – 88:85.

Iki pat ketvirtojo kėlinio komandos keitėsi baudų metimų serijomis. Adas Juškevičius, likus žaisti penkias sekundes iki susitikimo pabaigos, stojo prie baudų metimų linijos. Pirmąjį šūvį pataikęs, gynėjas sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 87:89.

Antrąjį metimą lietuvis prametė, o kamuolį puolime atsikovojęs M. Mejeris stojo mesti dviejų baudų metimų, kurie galėjo išlyginti rezultatą. Visgi krepšininkas pataikė tik pirmąją baudą, o antroji skriejo pro šalį. „Parma“ susitikime varžovams nusileido – 88:89.

Adas Juškevičius dvikovoje pelnė net 34 taškus (4/7 dvitaškių, 7/11 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Dar prieš penkias dienas krepšininkas pasiekė VTB Vieningosios lygos sezono rezultatyvumo rekordą, kuomet į Maskvos srities „Chimki“ krepšį įmetė 37 taškus.

Kitas lietuvis – Eigirdas Žukauskas – dvikovoje su „UNICS“ pasižymėjo 5 taškais, 5 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Nugalėtojų gretose Jamaras Smithas pelnė 31 tašką.