Naujienų srautas

Sportas2019.11.16 20:12

Pamatykite: Rusijoje vykstančiame „Didžiojo prizo“ varžybų etape Reed ir Ambrulevičius liko penkti

LRT.lt 2019.11.16 20:12

Šeštadienį tęsiasi Rusijoje vykstantis dailiojo čiuožimo „Didžiojo prizo“ varžybų penktasis etapas. Antrą renginio dieną dalyviai pristatė savo laisvąsias programas, o šokių ant ledo rungtyje neblogai pasirodė Lietuvos pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.

Pirmąją etapo dieną čiuožėjai pristatė trumpąsias programas. Jie buvo įvertinti tarpiniais balais, o dabar gaus taškus už laisvąsias programas ir balai bus sumuojami. Tada paaiškės nugalėtojai.

Sekmadienį laukia parodomoji programa, už kurią taškai nėra skiriami. Ji skirta tik žiūrovams.

Tarp vyrų etapą laimėjo rusas Aleksandras Samarinas. Jis pirmas buvo po trumposios ir laisvosios programų – surinko 264,45 taško.

Antrą vietą užėmė jo tautietis Dmitrijus Alijevas. Pastarasis buvo antras po pirmosios etapo dienos, o šeštadienį išlaikė savo poziciją (259,88 tšk.).

Trečias – dar vienas Rusijos čiuožėjas – Makaras Ignatovas. Jo sąskaitoje – 252,87 tšk.

Vyrų laisvoji programa

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Vyrai. Laisvoji programa

Po šokių ant ledo laisvųjų programų A. Reed ir S. Ambrulevičius išlaikė 5-ąją vietą, kurią užėmė po penktadienio laisvosios programos. Jie surinko 175,43 tšk.

Etapą laimėjo Rusijos pora – Viktorija Sinicina ir Nikita Kacalapovas (207,64 tšk.). Antri buvo kanadiečiai Piper Gilles ir Paulas Poirieras (207,64 tšk.). Trečia vieta tenkinosi Ispanijos atstovai Sara Hurtado ir Kirillas Chaliavinas (185,01 tšk.).

Porų šokių ant ledo laisvoji programa

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Laisvoji programa

Moterų grupėje triumfavo rusė Aleksandra Trusova. Ji po pirmosios dienos buvo antra, tačiau šeštadienį pasirodė dar geriau ir su 234,47 tšk. iškovojo pergalę.

Antra buvo jos tautietė Jevgenija Medvedeva – 225,76 tšk. Mariah Bell iš JAV su 205,67 tšk. liko trečia.

Moterų laisvoji programa

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Moterys. Laisvoji programa

Porų turnyrinės lentelės viršuje – Rusijos čiuožėjai Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskis. Jie surinko 229,48 tšk. ir lengvai triumfavo namų etape.

Antri – jų tautiečiai Jevgenija Tarasova ir Vladimiras Morozovas – 216,77 tšk. Už jų – vokiečiai Minerva Fabienne Hase ir Nolanas Seegertas (186,16 tšk.).

Porų laisvoji programa

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Poros. Laisvoji programa
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi