2019.11.16 07:59

Lyderio vaidmens besiėmusiam Saboniui solidaus dvigubo dublio pergalei nepakako

LRT.lt2019.11.16 07:59

Domantas Sabonis surengė dar vieną solidų pasirodymą, tačiau Indianos „Pacers“ krepšininkai patyrė penktąją nesėkmę šiame NBA sezone. Jie svečiuose 102:111 (22:26, 27:28, 30:26, 23:31) turėjo pripažinti Hjustono „Rockets“ pranašumą.

Indianos komandos sąskaitoje – 5 pergalės ir 7 pralaimėjimai. Hjustono krepšininkai per 12 rungtynių suklupo 3 kartus.

Lietuvis aikštėje praleido 36 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (6/12 dvitaškių, 6/8 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Mūsų tautietis puikiai rungtyniavo varžovų baudos aikštelėje, tačiau paskutiniajame ketvirtyje jis nuolat susidurdavo su dviguba gynyba, tad svečių puolimas ėmė strigti.

Todėl po 3 kėliniu tik 1 tašku atsilikę „Pacers“ leido oponentams spurtuoti 14:0 paskutinajame ketvirtyje. Po šios atkarpos „Rockets“ jau turėjo 10 taškų persvarą, kurios reikšmingai sumažinti Indianos ekipai nebepavyko (88:98).

„Rockets“: J. Hardenas (6/14 tritaškių, 12/14 baudų, 8 atk. kam., 4 per. kam.) 44, B. McLemore`as (4/11 tritaškių, 5/6 baudų) 21, R. Westbrookas (4/15 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 6/6 baudų, 8 atk. kam., 6 rez. perd.) 17.

„Pacers“: D. Sabonis (6/12 dvitaškių, 6/8 baudų, 13 atk. kam.) ir D. McDermottas (4/9 dvitaškių, 3/6 tritaškių) po 18, A. Holiday, T. McConnellas (7 rez. perd.) ir T. J. Leafas (7 atk. kam.) po 12.