2019.11.15 20:48

Jameso ir Strelnieko vedama CSKA sudavė dar vieną smūgį „Fenerbahče“ ekipai

LRT.lt2019.11.15 20:48

Stambulo „Fenerbahče“ (2-6) šio sezono Eurolygoje ir toliau stringa. Šį kartą Željko Obradovičiaus auklėtiniai svečiavosi Maskvoje, tačiau CSKA (6-2) nebuvo itin svetingi ir įsirašė dar vieną tašką, nugalėdami turkus 88:70.

Turkijos komanda į Rusiją neatsivežė savo šio sezono lyderio Nando de Colo, o tai jautėsi itin ryškiai.

Nuo pat dvikovos pradžios sunkiai sekėsi organizuoti savo žaidimą, o tuo naudojęsi CSKA krepšininkai gana anksti išsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą iki pat didžiosios pertraukos (39:34).

Antroje rungtynių pusėje maskviečiai ir toliau rungtyniavo itin pakiliai, o juos į priekį vedė ne vieną sudėtingą metimą pataikę ir taip žiūrovus iš savo vietų kėlę Mike`as Jamesas ir Janis Strelniekas.

Ketvirtajame kėlinyje pranašumas buvo išaugęs iki 17 taškų (70:53), tačiau tada Kostas Sloukas dviem savo tritaškiais deficitą kiek sumažino (59:70).

Tačiau tada šeimininkai vėl spurtavo ir sėkmingai sužaidę rungtynių pabaigą dar labiau atitolo ir nebeleido Turkijos ekipai net pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes.

Puikias rungtynes laimėtojų gretose sužaidė jų vedlys Mike`as Jamesas, surinkęs 31 tašką (6/8 trit.) ir net 38 naudingumo balus.

Jam puikiai talkino ir latvis Janis Strelniekas, kurio sąskaitoje buvo 23 taškai (4/5 trit.) ir 29 naudingumo balai.

CSKA: Mike'as Jamesas 31 (6/8 trit., 9/9 baud., 7 išpr. praž., 38 naud. bal.), Janis Strelnieks 23 (4/5 trit., 29 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 9.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 20 (4/7 trit., 6/7 baud., 6 rez. perd., 22 naud. bal.), Derrickas Williamsas 19, Luigi Datome, Tarikas Biberovičius ir Nikola Kaliničius (10 atk. kam.) po 6.