2019.11.15 00:22

„El Clasico“ Eurolygoje: „Real“ krepšininkai patiesė „Barcelona“ žvaigždyną

LRT.lt2019.11.15 00:22

Eurolygoje ketvirtadienio vakarą įvyko krepšinio „El Clasico“ – Ispanijos sostinėje ginklus surėmė Madrido „Real“ ir „Barcelona“ ekipos. Rungtynes laimėjo aikštės šeimininkai – 86:76 (32:14, 16:36, 23:14, 15:12).

Katalonams tai buvo 2-oji nesėkmė per 8 turus, o „karališkojo“ klubo sąskaitoje – 5 pergalės ir 3 pralaimėjimai.

Pirmus tris kėlinius vyravo visiškas chaosas. Pirmajame ketvirtyje „Real“ tiesiog minė varžovus ir po jo pirmavo jau 32:14.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ tarsi atsibudo – per vos daugiau nei 5 min, spurtavo 21:5 ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (35:37). Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai, vedami Nikola Mirotičiaus, jau pirmavo 50:48.

Panašu, per ilgąją pertrauką Pablo Laso motyvavo savo auklėtinius. Šie antrą mačo dalį pradėjo 13:0 ir vėl susikrovė dviženklę persvarą (61:50). Katalonai kiek sumažino atsilikimą – likus žaisti 10 min. komandas skyrė 7 taškai (64:71).

Paskutiniajame kėlinyje dominavo gynybą. Madridiečiai oponentams leido surinkti tik 12 taškų ir iškovojo pergalę.

„Real“: A. Randolphas (6/6 baudų, 7 atk. kam.) 16, F. Campazzo (3/5 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 6 rez. perd.) ir G. Deckas (6 atk. kam.) po 13.

„Barcelona“: N. Mirotičius (5/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių) 19, A. Tomičius (4/7 dvitaškių, 5/5 baudų) 13, K. Kuricas 12.