Sportas

2019.11.14 23:36

Cristiano Ronaldo pasižymėjo tris kartus ir padėjo portugalams sumindyti Lietuvos rinktinę

LRT.lt2019.11.14 23:36

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė baigė atrankos į Europos futbolo čempionatą kovas. Valdo Urbono auklėtiniai pralaimėjo net 0:6 (0:2), o Cristiano Ronaldo pasižymėjo net 3 sykius.

Mūsų tautiečiai per 8 rungtynes surinko tik 1 tašką ir grupėje liko paskutiniai.

Pergalę iškovoję Europos čempionai jau turi 14 taškų, tačiau jiems dar liko sužaisti vienerias rungtynes. Jei Portugalai nori užsitikrinti vietą Europos čempionate, jiems reikia nepraleisti į priekį Serbijos futbolininkų, kurių sąskaitoje 13 taškų.

6-ąją minutę Saulius Mikoliūnas nugriovė C. Ronaldo baudos aikštelėje, o teisėjas rodo į 11 metrų žymą. Netrukus Portugalijos rinktinės kapitonas pasinaudojo proga ir saviškius išvedė į priekį.

Kaip ir Vilniuje: Cristiano Ronaldo prireikė 5 minučių, kad uždirbtų 11 metrų baudinį ir jį realizuotų

22-ąją min. padaryta apmaudi mūsiškių klaida atliekant perdavimą atgal skaudžiai kainavo. Varžovai perėmė kamuolį ir surado C. Ronaldo, kuris nuostabiu smūgiu antrą kartą nuginklavo E. Šetkų. 2:0.

Ronaldo šou tęsiasi: po neatleistinos klaidos Cristiano smūgiuoja iš toli ir dvigubina persvarą

52-ąją min. varžovai surengė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Pizzi, iš smailaus kampo atlikęs galingą smūgį ir pelnęs jau trečiąjį įvartį portugalams. 3:0.

Portugalija 3:0 Lietuva: greita aikštės šeimininkų ataka, pasibaigianti Pizzi tiksliu smūgiu

56-ąją min. B. Silva atliko perdavimą link vartų, E. Šetkus nesugebėjo pagauti kamuolio, tad situacija pasinaudojo iš 2 metrų pasižymėjęs G. Paciencia. Tai buvo pirmasis jo įvartis vilkint rinktinės marškinėlius. 4:0.

Ernestas Šetkus neužfiksuoja kamuolio, Gonçalo Paciência tuo pasinaudoja pelnydamas 4 Portugalijos įvartį

63-iąją min. R. Pereira skersavo kamuolį link baudos aikštelės vidurio, B. Silva išdygo lyg iš niekur, „atėmė“ kamuolį iš komandos draugo ir ramiai pasižymėjo smūgiuodamas į tolimąjį vartų kampą. 5:0.

Dar vienas Ronaldo „hattrickas“ prieš Lietuvą: Portugalija 6:0 Lietuva

66-ąją min. eilinė mūsiškių klaida prie savo baudos aikštelės leido varžovams perimti kamuolį ir netrukus B. Silva surado C. Ronaldo, kuris pelnė trečiąjį savo įvartį šiame mače. 6:0.

10 įvartis į Lietuvos vartus per dvejas rungtynes: Portugalija 5:0 Lietuva
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.