2019.11.15 07:08

Į pasaulio jaunimo čempionato finalą pateko Meksikos ir Brazilijos rinktinės

LRT.lt2019.11.15 07:08

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaisti pasaulio jaunimo (U-17) futbolo čempionato pusfinaliai. Meksikos atstovai po 11 metrų baudinių serijos nugalėjo Nyderlandų futbolininkus, o antrame vakaro mače brazilai paskutinėmis minutėmis palaužė Prancūzijos rinktinę.

74-ąją minutę Nyderlandus į priekį išvedė Youri Regeeris.

Vos po kelių minučių laisvą baudinį realizavo ir rezultatą išlygino Efrainas Alvarezas.

Po 90 min. rezultatas dar buvo lygus, tad rinktinėms teko išsiaiškinti santykius 11 metrų baudinių serijoje.

Po baudinių 4:3 triumfavo meksikiečiai.

Meksikos ir Nyderlandų rungtynių įrašas

FIFA U-17 pasaulio futbolo čempionatas. Pusfinalis. Meksika – Nyderlandai

Trečiąją vietą F grupėje užėmę meksikiečiai tiek toli praėjo netikėtai. Jie aštuntfinalyje 2:0 nugalėjo Japoniją, o ketvirtfinalyje 1:0 palaužė Pietų Korėją.

Turnyro šeimininkai brazilai atsitiesė antroje mačo dalyje ir 3:2 (0:2) nugalėjo Prancūzijos atstovus.

Svečiai smogė pirmieji. Arnaudo Kalimuendo-Muinga (7 min.) ir Nathanaelio Mbuku (13 min.) įvarčiai leido pirmauti po pirmosios rungtynių pusės.

Po pertraukos Brazilijos rinktinė parodė savo galią. 62-ąją min. po sėkmingai pakelto kampinio rezultatą sušvelnino Kaio Jorge, o po dar 14 min. Veronas atstatė pusiausvyrą.

Lemiamą įvartį jau 89-ąją min. brazilams pelnė perdavimo po laisvo smūgio sulaukęs Lazaro.

Teisėjas leido žaisti dar 6 min., tačiau prancūzai progų nebeišnaudojo.

Brazilijos ir Prancūzijos rungtynių įrašas

Brazilai užtikrinai laimėjo A grupę, aštuntfinalyje 3:2 palaužė Čilę, o ketvirtfinalyje 2:0 nukovė italus.