2019.11.13 07:16

NBA: įspūdingas 42 taškų „Hawks“ žvaigždės pasirodymas ir „Lakers“ trio pergalė Fynikse

LRT.lt2019.11.13 07:16

NBA reguliariajame sezone dar vieną įspūdingą asmeninį pasirodymą surengė Atlantos „Hawks“ (4-6) lyderis Trae Youngas, pelnęs 42 taškus ir išvykoje atvedęs savo komandą į pergalę 125:121 prieš vieną lygos favoričių, Denverio „Nuggets” (7-3).

41 minutę rungtyniavęs T. Youngas pataikė net 8 tritaškius iš 11, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir pelnė 42 taškus.

Tiesa, gynėjo rezultatyvumo rekordas NBA yra dar didesnis – 49 taškai, bet tada buvo sužaisti net keturi pratęsimai. Šįkart jis pasiekė asmeninį rekordą, jei skaičiuosime rungtynes be pratęsimų.

„Nuggets“ klubui starto penketo žaidėjai surinko net 88 taškus, o daugiausiai pelnė 21 įmetęs Willas Bartonas ir 20 pridėjęs Nikola Jokičius (1/8 trit.). „Nuggets“ išmetė net 41 tritaškį, bet pataikė vos 11 (27 proc.).

Kitame mače Los Andželo „Lakers“ (8-2) išvykoje 123:115 palaužė sezono išsišokėlės Fynikso „Suns“ (6-4) pasipriešinimą.

Gražiose ir atkakliose rungtynėse „Lakers“ į pergalę vedė Anthony Daviso (24 tšk., 12 atk. kam.), Kyle`o Kuzmos (23 tšk.) ir LeBrono Jameso (19 tšk., 11 rez. perd.) trio.

„Suns“ į priekį vedė gynėjai – Devinas Bookeris (21 tšk., 9 rez. perd.) ir Ricky Rubio (21 tšk., 10 rez. perd.).