2019.11.13 06:38

Dvigubų dublių mašina: Domantas Sabonis surengė dar vieną galingą ir pergalingą pasirodymą

LRT.lt2019.11.13 06:38

Indianos „Pacers“ (7-4) krepšininkai įsibėgėja NBA reguliariajame sezone. Trimis pralaimėjimais sezoną pradėjusi ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui, kai namuose 111:85 (31:25, 21:17, 34:20, 25:23) nušlavė Oklahomos „Thunder“ (4-7).

Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Pacers“ pergalė apskritai ir penktoji iš šešerių rungtynių, kurias ekipa žaidė namuose. „Thunder“ išvykose pralaimėjo visus keturis mačus.

10-ies taškų pranašumą į pertraukę išsinešę „Pacers“ krepšininkai trečiajame ketvirtyje surengė spurtą 15:2, po kurio susikrovė 26 taškų pranašumą ir atgal nebesižvalgė.

„Pacers“ centras Mylesas Turneris praleido jau septintąsias iš eilės rungtynes dėl traumos, tad aikštėje ir vėl siautė Domantas Sabonis, žvėriškai žaidęs po krepšiu abiejose aikštės pusėse.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 18 taškų (9/19 dvit.) atkovojo 16 kamuolių (7 puolime) ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Dar Domas blokavo metimą, dukart suklydo ir tris sykius prasižengė.

D. Sabonis šiuo metu per 9 žaistas rungtynes renka po 20 taškų, sugriebia po 13 kamuolių (šešta vieta lygoje) ir atlieka po 4 rezultatyvius perdavimus. Šį sezoną kol kas visus mačus lietuvis užbaigė su dviženkliu taškų skaičiumi.

Šį sezoną NBA kol kas yra tik 6 žaidėjai, kurie vidutiniškai renka po 20 ar daugiau taškų ir atkovoja po 10 ar daugiau kamuolių per susitikimą.

„Pacers“: T.J. McConnellas (10/14 metim.) 23, M. Brogdonas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 20, D. Sabonis (16 atk. kam.) 18, A. Holiday`us 17.

Thunder“: D. Gallinari 14, D. Burtonas 13, Shai Gilgeousas-Alexanderis 11, S. Adamsas 10.