Sportas

2019.11.12 23:21

Lietuvos rinktinė sėkmingai atvyko į Portugaliją

LRT.lt2019.11.12 23:21

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio rytą iškrido iš Vilniaus oro uosto ir popietę pasiekė Portugalijos miestą Faro, informuoja Lietuvos futbolo federacija.

Rungtynes tiesiogiai stebėti galėsite ketvirtadienį nuo 21.30 val. tiesiogiai LRT kanalu ir portale LRT.lt.

Į šį Algarvės regioną atvyko 22 Lietuvos rinktinės futbolininkai, nes traumą patyręs saugas Modestas Vorobjovas liko Vilniuje.

„Gaila, kad šiek tiek planus sujaukė M. Vorobjovo trauma, – atvykęs į viešbutį Portugalijoje sakė Lietuvos rinktinės fizinio rengimo treneris Šarūnas Bičiušas. – Kelionė truko apie 5 valandas, tačiau keliavome užsakomuoju skrydžiu, tai viskas labai neprailgo. Dabar pailsėsime viešbutyje, o šiandien vakare surengsime treniruotę, patikrinsime žaidėjų fizinę kondiciją po kelionės“.

Antradienį Lietuvos rinktinė treniruotę surengs Albufeiros stadione, o trečiadienį galės išmėginti ir Algarvės stadiono veją, kur ketvirtadienį bus žaidžiamos Europos čempionato atrankos rungtynės.

„Trečiadienį mūsų lauks priešrungtyninė treniruotė, tikimės, kad jokių netikėtumų nebus. Pasikartosime taktinius elementus ir ruošimės toliau rungtynėms“, – sakė Š.Bičiusas.

Jau sekmadienį Lietuvos rinktinės lauks dar vienas iššūkis. Kontrolinės rungtynės su Naujosios Zelandijos rinktine.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.