2019.11.12 22:46

„Neptūno“ pergalių serija buvo skaudžiai nutraukta Vokietijoje

LRT.lt2019.11.12 22:46

Sėkminga Klaipėdos „Neptūno“ serija nutrūko Vokietijoje. Penkis mačus iš eilės prieš tai visuose turnyruose laimėję klaipėdiečiai išvykoje gavo skaudų smūgį FIBA čempionų lygoje, kai 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) neprilygo Bonos „Telekom Baskets“ ekipai.

Po šios nesėkmės abi komandos lentelėje yra identiškoje padėtyje bei turi iškovojusios po tris pergales bei patyrusios po dvi nesėkmes.

Klaipėdiečiai dvikovą pradėjo ganėtinai ramiai ir taškas į tašką kovojo aštuonias pirmojo kėlinio minutes, kai jų atsilikimas siekė 3 taškus (16:19).

Tačiau tada, per paskutines dvi kėlinio minutes, Vokietijos krepšininkai spurtavo ir dar iki pirmojo kėlinio pabaigos pavertė „Neptūno“ deficitą dviženkliu (18:29).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo tragiškai ir jau po dviejų su puse minutės jų duobė jau siekė 20 taškų (18:38).

Vokiečiai nestabdė ir toliau smaugė „Neptūną“ (43:18).

Antroje rungtynių pusėje „Telekom Baskets“ ir toliau kontroliavo rungtynių eiga ir jų pranašumas svyravo ties 16-21 taško riba, tačiau didesnių šansų uostamiesčio komanda neturėjo.

Paskutiniame ketvirtyje Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu bei sumažino atsilikimą, tačiau grįžti į rungtynes nesugebėjo ir patyrė antrąją nesėkmę Europoje.

„Telekom Baskets“: Stephenas Zimmermanas 19, Martinas Breunigas ir Benjaminas Simonsas po 13, Anthony DiLeo ir Yormanas Bartolo po 11;

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16, Andre Williamsonas ir Tadas Sedekerskis po 12, Matas Jogėla 11, Tomas Delininkaitis 10;