Sportas

2013.01.30 11:34

„Pergalės kaina“ kurstys teniso ir ralio aistras

Savaitgalį Šiauliuose vyksiančio Daviso taurės teniso turnyro nuotaika trečiadienio vakarą vyraus LRT televizijos laidoje „Pergalės kaina“, kurią veda Šarūnas Mazalas (24 m.).

Savaitgalį Šiauliuose vyksiančio Daviso taurės teniso turnyro nuotaika trečiadienio vakarą vyraus LRT televizijos laidoje „Pergalės kaina“, kurią veda Šarūnas Mazalas (24 m.).

Lietuva su nekantrumu laukia vasario 1–3 dienomis Šiauliuose vyksiančio Daviso taurės varžybų Europos ir Afrikos zonos antrosios grupės mačo tarp Lietuvos ir Kipro rinktinių. Mūsų šalies garbę jame gins Ričardas Berankis, Dovydas Šakinis ir Lukas Mugevičius, rašo „Lietuvos rytas“

Koks teniso specialistas svečiuosis jūsų studijoje? – paklausiau Š. Mazalo.

Apie mūsų rinktinės perspektyvas kalbinsiu buvusį Lietuvos teniso sąjungos prezidentą Liutaurą Radzevičių. Su juo kalbėsimės ir apie Lietuvos jaunuosius teniso talentus.

O su Laurynu Grigeliu, kuris dar nespėjo atsigauti po riešo traumos ir todėl negalės atstovauti Lietuvai šiame mače, bendrausime „Skype“.

Laidose paprastai pažvelgiate ne į vienos sporto šakos virtuvę. Ką dar parodysite žiūrovams?

Ralio meistrai Vytautas Švedas ir Žilvinas Sakalauskas, penktajame automobilių ralyje „Halls Winter Rally 2013“ užėmę 3-iąją vietą, leis žiūrovams žvilgtelėti į jų sportinį automobilį „Mitsubishi Lancer Evo X“ ir atskleis, kiek benzino jis išdegino per lenktynes.

Kokia sporto šaka jums pačiam prie širdies?

Mėgstu absoliučiai visas. Aktyviai sportuoti negaliu, nes turiu bėdų dėl nugaros.

Plaukioju ir kartais pažaidžiu tenisą. Taip pat patinka stebėti, kaip jį žaidžia kiti.

Jungtinėje Karalystėje įgijote sporto žurnalistikos magistro laipsnį. Nuo ko pradėjote karjerą?

Būdamas keturiolikos metų pradėjau dirbti internetiniuose krepšinio portaluose, nors už tai pinigų negaudavau. Netrukus pomėgis virto maloniu pragyvenimo šaltiniu.

Beje, tėvai Šarūno vardą man davė krepšininko Š. Marčiulionio garbei. Taip jie nejučia susiejo mane su būsima profesija.

LRT televizijos laidą „Pergalės kaina“ žiūrėkite 22.45 val.