2019.11.11 07:09

Pamatykite: pasaulio jaunimo čempionato pusfinalyje – Nyderlandų ir Meksikos futbolininkai

LRT.lt2019.11.11 07:09

Brazilijoje tęsiasi pasaulio jaunimo (U17) futbolo čempionato ketvirtfinalio etapas, o naktį iš sekmadienio į pirmadienį jau paaiškėjo dvi iš keturių geriausių pasaulio rinktinių, kurios ir grumsis dėl vietos finale.

Pirmoji į kitą etapą jau žengė Nyderlandų rinktinė. Oranžiniai ketvirtfinalyje nesunkiai 4:1 nugalėjo Paragvajaus bendraamžius.

Visi įvarčiai buvo įmušti pirmojo kėlinio pabaigoje. Visų pirma tiksliai mušė Ki-Jana Hoeveris, o po dešimties minučių greitoje atakoje persvarą padidino Sontje Hansenas.

Paragvajaus ekipa dar iki pertraukos spėjo atsilikimą sumažinti, kai įvartį po olandų klaidos gynyboje pelnė Diego Duarte, tačiau antrajame kėlinyje ir toliau dominavę Nyderlandų futbolininkai persvarą įtvirtino Jaydeno Braafo ir Naci Unuvaro įvarčiais antrojo kėlinio pabaigoje.

Meksikiečiai palaužė varžovus antroje mačo pusėje – 1:0.

Vienintelį susitikimo įvartį po Jose Ruizo perdavimo nugalėtojams pelnė Ali Avila.

Meksikos ir Nyderlandų rinktinės susitiks čempionato pusfinalyje, tačiau prieš tai dar liko išsiaiškinti dviejų ketvirtfinalio porų nugalėtojus – Ispanijos ir Prancūzijos vienuolikių bei Italijos ir Brazilijos nacionalinių komandų.

Pirmąjį susitikimą portale LRT.lt galėsite tiesiogiai stebėti pirmadienį nuo 21:20 val., o antrąjį – nuo 1 val. nakties.