2019.11.09 21:22

Emery kėdė ir toliau kaista: „Arsenal“ pralaimėjo Lesteryje

iš nesėkmių liūno neišlipa ir „Tottenham“
LRT.lt2019.11.09 21:22

Anglijos „Premier“ lygoje startavo dvyliktasis turas, o svarbiausioje šeštadienio akistatoje dar kartą pergalės neiškovojo Londono „Arsenal“ klubas – Londono ekipa išvykoje buvo priversta 0:2 pripažinti „Leicester City“ ekipos pranašumą.

Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo teritorinę persvarą, tačiau ją įvarčiais pavertė tik antrajame kėlinyje – iš pradžių po gražios kombinacijos kamuolį į tinklą pasiuntė Jamie Vardy, dar po kelių minučių tas pats J. Vardy asistavo Jamesui Maddisonui, kuris puikiu smūgiu nestabdant kamuolio pelnė antrą komandos įvartį.

Tai buvo jau ketvirtosios lygos rungtynės paeiliui, kai „Arsenal“ neiškovoja pergalės, o tai vis labiau didina kalbas apie galimą komandos stratego Unai Emery atleidimą – apie tai vis dažniau kalba komandos sirgaliai.

Tuo tarpu Lesterio ekipa ir toliau neapleidžia pozicijų pirmajame ketverte ir šiuo metu su 26 taškais bent laikinai kyla į antrąją lentelės poziciją.

Iš nesėkmių duobės neišlipa ir „Tottenham Hotspur“ ekipa.

Savaitės viduryje iškovoję nesunkią pergalę Belgrado Čempionų lygoje, šį kartą „pentinai“ dar kartą prarado taškus vietinėse pirmenybėse – šį kartą nepavyko įveikti lygos naujokų „Sheffield United“, su kuriais rungtynės namuose baigėsi lygiosiomis 1:1.

Čia įvarčiai irgi krito antrajame kėlinyje.

Visų pirma „Tottenham“ ekipą į priekį išvedė Heung-Min Sonas, kuris galėjo žaisti dėl panaikintos raudonos kortelės, kuri buvo gauta prieš savaitę, tačiau po kurio laiko rezultatą išlygino George`as Baldockas.

Tiesa, Šefildo ekipa įvartį buvo pelniusi ir dar prieš tai, tačiau teisėjas, pasinaudojęs VAR sistema, jį atštaukė.

Įdomu tai, kad tame epizode užfiksuota nuošalė buvo labai minimali ir sukėlė nemenką pasipiktinimą tarp ekipos sirgalių.

Puikų sezoną tęsiantys „Sheffield United“ lentelėje toliau rikiuojasi penkti (17 taškų), o jau penkerių pastarųjų rungtynių lygoje nelaimintys „Tottenham“ toliau kapstosi lentelės viduryje (14 taškų, 12 vieta).