2019.11.08 22:57

Sugrįžimas į pergalių kelią: Ilgai su „Bayern“ vargę „Fenerbahče“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje

LRT.lt2019.11.08 22:57

Stambulo „Fenerbahče“ pagaliau sugrįžo į pergalių kelią. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namie 90:82 (18:15, 22:24, 21:23, 29:20) palaužė Miuncheno „Bayern“ ekipą.

Pirmus tris kėlinius vyko labai intensyvi ir lygi kova. Likus žaisti 10 min. komandas skyrė tik vienas taškas – Bavarijos komanda pirmavo 62:61.

Aikštės šeimininkai paskutinįjį ketvirtį pradėjo 7:0 atkarpa, o tai leido greitai susikrauti 6 taškų pranašumą (68:62).

„Bayern“ buvo sumažinę atsilikimą iki 4 taškų, tačiau per kėlinį pelnyti 8 Meliho Mahmutoglu taškai bei solidžiai rungtyniavę Kostas Sloukas, Derrickas Williamsas ir Janas Vesely leido išlaikyti persvarą ir švęsti pergalę prieš kovingai nusiteikusią Miuncheno ekipą.

„Bayern“ tai buvo ketvirtoji nesėkmė po septynių Eurolygos turų. „Fenerbahče“ sąskaitoje – tik dvi pergalės.

„Fenerbahče“: D. Williamsas (2/6 tritaškių, 7/8 baudų) 19, M. Mahmutoglu (4/5 tritaškių) 14, K. Sloukas (4/7 dvitaškių) 13.

„Bayern“: G. Monroe (9/14 dvitaškių, 7 atk. kam.) 19, V. Lučičius (4/5 dvitaškių, 7 atk. kam.) 14, P. Koponenas (3/6 tritaškių) ir M. Lo (2/5 tritaškių, 6 rez. perd.) po 11.