2019.11.07 22:44

Eurolygoje – Giedraičio bei Kemzūros ir Kuzminsko klubų nesėkmės

atnaujinta 23.07
LRT.lt2019.11.07 22:44

Ketvirtadienį jau penktąją nesėkmę Eurolygoje patyrė Kęstučio Kemzūros treniruojami Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai. Jie namie 67:81 (24:21, 11:32, 23:14, 9:14) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai.

Rezultatas buvo lygus sužaidus 2 minutes antrajame ketvirtyje – 25:25. Po to svečiai per kitas 8 minutes spurtavo 28:10 ir susikrovė labai solidų pranašumą (53:35).

Po ilgosios pertraukos „Olympiakos“ kiek atsigavo – jie solidžiai sužaidė trečiąjį kėlinį ir po jo atsiliko jau 9 taškais (58:67).

Aikštės šeimininkų deficitas nekrito žemiau 8 taškų – Pirėjo ekipa nebeatsitiesė. Po rungtynių į areną susirinkę gerbėjai nušvilpė savo palaikomus krepšininkus.

Mindaugas Kuzminskas aikštėje nepasirodė.

Tai buvo penktoji Stambulo ekipos pergalė iš septynių galimų. „Olympiakos“ sąskaitoje – tik du laimėti susitikimai.

„Olympiakos“: B. Paulas (4/8 tritaškių) 15, G. Printezis (5/8 dvitaškių) 14, N. Milutinovas (5/5 dvitaškių, 13 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: V. Micičius (6/9 dvitaškių, 5/6 tritaškių) 27, S. Larkinas (4/5 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 7/9 baudų, 6 atk. kam.), R. Beaubois ir B. Dunstonas (8 atk. kam.) – po 10.

Berlyno ALBA krepšininkai su Roku Giedraičiu taip pat patyrė skaudžią nesėkmę. Jie svečiuose net 78:104 (13:21, 31:18, 31:18, 21:23) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ atstovams.

Tai buvo šeštoji Berlyno ekipos nesėkmė per septynis turus. Izraelio komandos sąskaitoje – penkios pergalės ir dvi nesėkmės.

Aikštės šeimininkai kėlinį pradėjo 10:0 spurtu, o tai leido jiems susikrauti dviženklį pranašumą (31:19).

Po to „Maccabi“ rungtynių vadžių nebepaleido.

R. Giedraitis aikštėje praleido kiek daugiau nei 19 minučių, per kurias pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių) bei atkovojo 4 kamuolius.

„Maccabi“: J. DiBartolomeo (3/4 dvitaškių, 4/4 tritaškių) 19, S. Wilbekinas (4/7 tritaškių) 16, T. Blackas (4/4 dvitaškių, 5/6 baudų) 13.

ALBA: P. Siva (6/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 8 rez. perd.) ir T. Cavanaugh (3/4 dvitaškių, 2/3 tritaškių) po 14, R. Giedraitis 12.