2019.11.07 20:43

Antrame kėlinyje atitrūkę „Chimki“ su Kurtinaičiu nugalėjo „Zenit“ krepšininkus

LRT.lt2019.11.07 20:43

Penktąją pergalę Eurolygoje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai. Jie svečiuose 87:73 (28:28, 24:15, 16:17, 19:13) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ atstovus.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai pirmavo 35:34, tačiau tada „Chimki“ surengė 16:3 spurtą ir atitrūko dviženkliu skirtumu (50:38). Prasidedant ilgajai pertraukai komandas skyrė 9 taškai (52:43).

Panašus skirtumas tarp komandų laikėsi iki ketvirtojo kėlinio. Čia vėl sužibėjo R. Kurtinaičio auklėtiniai. Jie pradėjo ketvirtį 10:3 atkarpa ir susikrovė jau 15 taškų pranašumą (78:63). „Zenit“ atsitiesti nebesugebėjo.

Vilniaus „Ryte“ žaidęs Chrisas Krameris šiame mače debiutavo Eurolygoje. Per kiek mažiau nei 23 minutes jis taškų nepelnė (0/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), tačiau atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo penktoji „Chimki“ pergalė po septynių turų. „Zenit“ yra laimėję tik du kartus.

„Chimki“: D. Bookeris (7/11 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 7 atk. kam.) 20, A. Švedas (3/9 tritaškių, 6/6 baudų) 19, A. Gillas 12.

„Zenit“: A. Hollinsas (4/4 dvitaškių, 5/14 tritaškių) 25, G. Ayonas (4/8 dvitaškių) 9, A. Ponkrašovas 8.