2019.11.07 06:53

Į aikštę galingai sugrįžęs Sabonis flirtavo su trigubu dubliu

LRT.lt2019.11.07 06:53

Po dviejų dėl traumos praleistų NBA rungtynių į aikštę sugrįžo Domantas Sabonis, iškart vėl surinkęs puikius skaičius ir padėjęs Indianos „Pacers“ (4-4) namuose 121:106 (26:26, 44:26, 24:18, 27:26) nugalėti Vašingtono „Wizards“ (2-5).

„Pacers“ atakos iki pertraukos tiesiog žudė varžovus. Indianos ekipa pasiekė sezono pelnytų taškų per ketvirtį (44 tšk.) ir per rungtynių pusę (70 tšk.) rekordus bei rungtynėse atliko net 35 rezultatyvius perdavimus.

„Buvo periodų rungtynėse, kai mes niekaip negalėjome jų sustabdyti. Visą antrąjį ketvirtį ir dalį trečiojo. Mes turime gintis kur kas geriau, nei tai darėme šįkart“, - po mačo sakė „Wizards“ lyderis Bradley Bealas.

Į aikštę ir komandos starto penketą grįžęs D. Sabonis žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (4/11 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 17 kamuolių, taip pakartodamas karjeros rekordą ir atlikdamas 7 rezultatyvius perdavimus (sezono rekordas).

Lietuvis dar perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, bet 4 sykius suklydo ir mačo nebaigė dėl išnaudoto 6 pražangų limito.

„Pacers“ vis dar verčiasi be traumuoto centro Myleso Turnerio ir puolėjo Jeremy Lambo bei laukia greičiausiai gruodį sugrįžtančio lyderio Victoro Oladipo.

Šiose rungtynėse net 7 „Pacers“ žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, kartvelas NBA naujokas Goga Bitadzė pasiekė karjeros rekordą – pelnė 13 taškų.

„Pacers“: T.J. Warrenas (9/15 metim.) 21, D. McDermottas (4/6 trit., 7 atk. kam.) 19, A. Holiday`us 18, J. Sampsonas 14, D. Sabonis ir G. Bitadzė po 13, M. Brogdonas (13 rez. perd.) 12.

„Wizards“: B. Bealas (1/12 trit.) 30, T. Bryantas (11 atk. kam.) 20, C.J. Milesas 15, D. Bertanis 11.