2019.11.07 00:55

Pasaulio jaunimo čempionate Brazilija žengė į ketvirtfinalį

LRT.lt 2019.11.07 00:55

Į kovą Brazilijoje vykstančiame pasaulio jaunimo futbolo čempionate (U17) į kovą atkrintamosiose stojo ir šeimininkai brazilai, po atkaklios kovos 3:2 įveikė Čilės rinktinę ir išėję į ketvirtfinalį.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įmušdamos po du įvarčius, o brazilų herojumi šiame mače tapo Diego Rosa, pelnęs pergalingą įvartį 65-ąją minutę.

Iki atkrintamųjų brazilai atkeliavo be nuostolių ir grupės varžybose iškovojo visas tris pergales (4:1 prieš Kanadą, 3:0 prieš Naująją Zelandiją ir 2:0 prieš Angolą) ir į aštuntfinalį atvyksta kaip vieni favoritų.

Tuo tarpu Čilės viskas sekėsi ne taip sklandžiai – čiliečiai grupėje iškovojo vos vieną pergalę (4:2 prieš Haitį), o kitose rungtynėse neprilygo prancūzams (0:2) bei Pietų Korėjos komandai (1:2).

Čilės rinktinė tarp šešiolikos geriausių pateko tik kaip viena iš geriausių trečiąsias vietas užėmusių komandų.

Šios poros laimėtojai kitame susitiks su Italijos ir Ekvadoro rungtynių laimėtojais.