2019.11.06 21:53

Čempionų lyga: „Bayern“ ir „Juventus“ užsitikrino vietas kitame turnyro etape

LRT.lt 2019.11.06 21:53

Ankstyvosiose trečiadienio Čempionų lygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ ekipą ir taip garantavo sau vietą kitame turnyro etape.

Neseniai trenerį Niko Kovačą atleidę bavarai pirmąją rungtynių valandą atrodė ganėtinai blankiai ir ryškių progų pasižymėti neturėjo, tačiau visus reikalus sutvarkė per likusį pusvalandį.

Nors Pirėjo komanda valandą laikėsi pavyzdingai, tačiau vėliau jų gynyba buvo pramušta, kai po Kingsley Comano skerso perdavimo kamuolį į artimą kampą pasiuntė puikų sezoną žaidžiantis Robertas Lewandowskis.

Šeimininkai turėjo dar ne vieną gerą šansą savo persvarą padidinti, tačiau tai padarė tik pačioje mačo pabaigoje, kai antrą vinį kalė po keitimo pasirodęs Ivanas Perisičius.

Verta paminėti, jog kroatas įvartį pelnė praėjus vos minutei nuo savo pasirodymo aikštėje.

Su 12 taškų per ketverias rungtynes esantys bavarai žemiau antros vietos B grupėje nebenukris, o tai reiškia, jog komanda jau turi bilietą į kitą turnyro etapą.

Vietą kitame etape užsitikrino ir Turino „Juventus“ futbolininkai, sunkiose išvykos rungtynėse paskutinę minutę 2:1 palaužę Maskvos „Lokomotiv“.

Čia komandos jau pirmomis rungtynių minutėmis apsikeitė tiksliais smūgiais – visų pirma Aaronas Ramsey po vartininko klaidos kone nuo linijos pasiuntė kamuolį į tinklą po Cristiano Ronaldo baudos smūgio, tačiau jau po kelių minučių Aleksejus Mirančiukas pats pakartojo nuo virpsto atšokusį savo smūgį ir rezultatą išlygino.

Intriga laikėsi iki pat paskutinių dvikovos sekundžių, tačiau sėkmė galų gale nusišypsojo svečiams – trečiąją pridėto laiko minutę pasižymėjo po keitimo į aikštę žengęs Douglasas Costa ir taip išplėšė savo komandai tris taškus, garantavusius patekimą į turnyro aštuntfinalį.