Naujienų srautas

Sportas2019.11.06 23:23

Japonus už klaidas baudę meksikiečiai – jaunimo čempionato ketvirtfinalyje

LRT.lt 2019.11.06 23:23

Brazilijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (U17) čempionate į ketvirtfinalį žengė Meksikos komanda, aštuntfinalyje kiek netikėtai 2:0 (0:0) nugalėjusi varžovus iš Japonijos.

Abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje ir abu – po Japonijos klaidų gynyboje.

Pirmąjį smūgį 57-ąją minutę pelnė laiku ir vietoje po kampinio atsidūręs Eugenio Pizzuto, kamuolį po palankaus jo atšokimo į tinklą nukreipęs iš itin arti.

Kiek vėliau meksikiečių pranašumą įtvirtino Santiago Munozas – šis 74-ąją minutę „apvogė“ Japonijos rinktinės gynėją ir galingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų įtvirtino pergalingą savo komandos persvarą.

Meksika ketvirtfinalyje susitiks su Pietų Korėjos futbolininkais, kurie antradienį 1:0 nugalėjo Angolos bendraamžius.

Japonijos rinktinė aštuntfinalio etapą pasiekė nepralaimėjusi – grupėje japonai 3:0 sutriuškino Nyderlandus ir 1:0 palaužė Senegalą bei be įvarčių išsiskyrė su JAV vienuolike ir D grupėje užėmė pirmąją vietą.

Meksikai taip lengvai viskas nesiklostė – F grupės kovose meksikiečiai be įvarčių išsiskyrė su Paragvajumi, 1:2 neprilygo italams, tačiau paskutiniame mače net 8:0 sudorojo Saliamono salų rinktinę bei į kitą etapą pateko kaip viena iš geriausių trečiąsias vietas užėmusių komandų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą