Naujienų srautas

Sportas2019.11.06 17:46

Neramumai Neapolyje: žaidėjai sukilo prieš klubo vadovą, bandžiusį juos izoliuoti treniruočių bazėje

LRT.lt 2019.11.06 17:46

„Napoli“ futbolininkams sezono pradžia nėra itin sėkminga – ekipa stringa Italijos čempionate, barsto taškus Čempionų lygoje, o to neapsikentęs klubo vadovas Aurelio De Laurentiis nusprendė imtis neįprastų priemonių ir izoliuoti žaidėjus karantino sąlygomis.

Toks sprendimas buvo priimtas po to, kai Neapolio ekipa savaitalį 1:2 neprilygo „Roma“ vienuolikei – žaidėjams ir treneriams buvo pasakyta, jog jie turi likti klubo bazėje.

Pirma su tuo nesutikę futbolininkai ir treneriai vėliau persigalvojo ir iki antradienio bazėje liko, tačiau įtampa kitą lygį pasiekė po antradienio rungtynių su Zalcburgo „Red Bull“, kurios baigėsi 1:1.

Nei žaidėjai, nei treneriai nepasirodė autobuse, kurie turėjo juos pargabenti į klubo bazę ir, nepaisę klubo vadovo nurodymų bei pasitarę su teisininkais, išvyko namo.

Pranešama, jog šiuo metu A. De Laurentiis taip pat konsultuojasi su teisininkais apie tai, kokios bausmės turėtų būti skirtos „maištininkams“. Spėjama, jog viena aukų gali tapti komandos treneris Carlo Ancelotti – kalbama, jog dar trečiadienį šis gali būti atleistas.

Kaip teigia pats klubo vadovas – jo tikslas nėra bausti žaidėjus, o karantino sąlygomis „suteikti jiems progą geriau pažinti vieniems kitus“.

Įdomu ir tai, jog nei treneris C. Ancelotti, nei komandos puolėjas Fernando Llorente po antradienio rungtynių nepasirodė privalomoje spaudos konferencijoje, todėl „Napoli“ iš UEFA susilauks baudos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi