Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Rusijos rinktinės žaidėjai grasina boikotuoti Europos čempionatą

15min.lt 2015.09.08 13:45

Rusijos nacionalinėje komandoje – sąmyšis. Rusijos žiniasklaida praneša, kad dėl mįslingų permainų rinktinėje krepšininkai svarsto galimybę boikotuoti Europos čempionatą. Esą žaidėjai trenerių štabui iškėlė ultimatumą.

Rusijos nacionalinėje komandoje – sąmyšis. Rusijos žiniasklaida praneša, kad dėl mįslingų permainų rinktinėje krepšininkai svarsto galimybę boikotuoti Europos čempionatą. Esą žaidėjai trenerių štabui iškėlė ultimatumą.

Sąmyšis kilo po to, kai esą dėl traumų rinktinę paliko Antonas Ponkrašovas, Jegoras Vialcevas ir Jevgenijus Voronovas. Anot rinktinės direktoriaus Dmitrijaus Domani, žaidėjai turėjo palikti rinktinę dėl sveikatos problemų.

Tačiau patys išprašyti rinktinės nariai ir jų agentai teigia, kad minėti žaidėjai neturi jokių sveikatos problemų.

Juos pakeitė Pavelas Podkolzinas, Sergejus Tokariovas ir Jevgenijus Baburinas.

Rusijos žiniasklaida praneša, kad po pokalbio su treneriu J.Pašutinu visas trejetas grąžintas į Rusijos rinktinės sudėtį. Nuo jų pašalinimo nepraėjo nė 24 valandų.

Kalbama, kad mįslingas rokiruotes Rusijos rinktinėje inicijavo ne treneris Jevgenijus Pašutinas, o Rusijos krepšinio federacija, dėl kurios skandalų FIBA buvo ją diskvalifikavusi ir rimtai ketinusi neleisti nacionalinei komandai žaisti Europos pirmenybėse.

Rusijos rinktinė Europos čempionatui ruošiasi subyrėjusi – be visų didžiausių savo žvaigždžių, kaip Timofejaus Mozgovo, Aleksandro Kauno ar Aleksejaus Švedo.

„Esu labai susirūpinęs. Kaip tokiu nebūti, kai draugiškose rungtynėse mus nugalėjo 20-30 taškų skirtumu“, – susirūpinimo neslėpė Andrejus Kirilenka, kandidatuosiąs į Rusijos krepšinio federacijos prezidento postą.

Žaidėjų trūkumas Rusijos krepšinio garsenybei kelia nuostabą: „Renkamės rinktinės žaidėjus iš 30-40 kandidatų. Bet tokių turėtų būti 100-200. Mums reikia performuoti visą Rusijos krepšinio struktūrą.“

Pasirengimo cikle rusai 55:93 nusileido prancūzams ir 56:75 – serbams, o nugalėjo tokias komandas kaip Estiją, Kiniją ir Venesuelą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi