2019.11.06 08:19

17-mečių pasaulio futbolo čempionate į ketvirtfinalį žengė Pietų Korėjos ir Nyderlandų rinktinės

LRT.lt2019.11.06 08:19

Antradienį startavo FIFA U-17 pasaulio čempionato atkrintamosios varžybos. Po sužaistų pirmųjų aštuntfinalio susitikimų paaiškėjo, kad į tolimesnį etapą žengė Pietų Korėjos ir Nyderlandų rinktinės.

Visas pasaulio septyniolikmečių futbolo čempionato atkrintamųjų etapo rungtynes tiesiogiai transliuos portalas LRT.lt.

Pietų Korėjos ekipa triumfavo 1:0 (1:0).

Vienintelį įvartį nugalėtojams 33-iąją minutę pelnė Min-Seo Choi. Tai buvo pirmasis iš keturių Azijos rinktinės smūgių į vartų plotą.

Angolos komanda spaudė oponentus visos antros mačo dalies metu, tačiau taip ir nebesugebėjo atsitiesti.

Pietų Korėjos atstovai C grupėje surinko 6 taškus ir užėmė antrą vietą. Jie nusileido prancūzams, tačiau aplenkė Čilės bei Haičio rinktines.

Kitose aštuntfinalio rungtynėse Nyderlandai 3:1 (2:1) nugalėjo Nigerijos futbolininkus.

Pirmieji trys rungtynių įvarčiai krito per pirmąsias 15 minučių. Sontje Hansenas jau 4-ąją minutę pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Nigeriečiai rezultatą išlygino 12-ąją Olakunle Junioro Oluseguno smūgio.

Tas pats S. Hansenas 15-ąją minutę vėl persvėrė rezultatą savo komandai.

Antrajame kėlinyje S. Hansenas realizavo 11 m baudinį ir užtvirtino savo komandos pergalę.

6 taškus B grupėje surinkę nigeriečiai aplenkė Ekvadoro, Australijos bei Vengrijos komandas.

Nyderlandų futbolininkai D grupėje buvo treti. Žemiau liko JAV rinktinė, o pirmąsias vietas užėmė Japonijos ir Senegalo komandos.