Naujienų srautas

Sportas2019.11.04 23:35

Neišmokėta suma už žuvusį Sala „Cardiff“ klubui gali virsti rimtomis sankcijomis

LRT.lt 2019.11.04 23:35

„Cardiff“ klubui gresia draudimas tris perėjimų langus registruoti naujus žaidėjus, jei „Nantes“ klubui nebus atliktas pirmasis mokėjimas už tragiškai žuvusį Emiliano Sala, praneša Anglijos žiniasklaida.

Velso klubas dar kovo mėnesį turėjo atlikti pirmąją įmoką, kuri siekė 6 milijonus eurų, ir iš pradžių sutiko su tokiu nuosprendžiu, tačiau dabar kardinaliai pakeitė toną ir teigia, jog pinigų nemokės.

Tai „Cardiff“ klubo atstovai argumentuoja sakydami, jog žūties metu E. Sala dar oficialiai nebuvo Velso klubo žaidėjas.

Velso klubas taip pat tikina, jog Prancūzijos komandos atstovai tragiškai sudužusiam lėktuvui pilotuoti pasamdė nepatyrusį pilotą ir dėl to turi prisiimti kaltę.

Dar rugsėjo pabaigoje FIFA paskelbė, jog Velso klubas prancūzams per 45 dienas (iki lapkričio vidurio) privalo sumokėti 6 milijonus eurų, o jei to padaryti nesutiks – komandai grės sankcijos, tarp kurių – ir draudimas registruoti naujus žaidėjus.

Kalbama, jog „Cardiff“ komanda gali susilaukti draudimo naujus žaidėjus registruoti net trijų perėjimo langų metu – 2020-ųjų žiemą ir vasarą bei 2021-ųjų žiemą, o tai reikštų, jog draudimas pasibaigtų tik 2021-ųjų vasarą.


„Cardiff“ klubas po praėjusio sezono iškrito į antrąją Anglijos lygą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi