2015.08.18 13:34

Už frazę Supertaurės rungtynėse G. Pique gresia iki 12 rungtynių diskvalifikacija

eurofootball.lt 2015.08.18 13:34

Atsakomajame Ispanijos Supertaurės mače šeimininkų žaidėjas Gerardas Pique užsipuolė linijos teisėją ir pagrasino „apkakoti jo motiną“. Pranešama, kad už šį įžeidimą futbolininkui gresia nuo 4 iki 12 rungtynių diskvalifikacija.

Rungtynių arbitras dvikovos metu 28 metų katalonui nedelsdamas parodė raudoną kortelę ir išsiuntė futbolininką į rūbinę.

Nuo antrojo kėlinio 57 minutės ne pilnos sudėties žaidusiam „Barcelonai“ klubui nepavyko sukurti stebuklo ir Luiso Enrique auklėtiniai bendru rezultatu 1:5 nusileido Bilbao „Athletic“ komandai.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).